Ziemassvētku pasākums slimnīcas darbinieku bērniem

27.12.2018

27. decembrī, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, pateicoties Atbalsta fonda gādībai, vairāk nekā 600 slimnīcas darbinieku bērni noskatījās Rīgas Leļļu teātra izrādi “Sidraba egle”. Uz izrādi mazie skatītāji bija ieradušies kopā ar saviem vecākiem un pēc izrādes ar prieku iesaistījās rotaļās un dejās ar Ziemassvētku vecīti un leļļu teātra rotaļniekiem. Austrumu slimnīcas Atbalsta fonds bija parūpējies par to, lai sagādātu prieku vairāk nekā 1000 slimnīcas darbinieku bērniem, sarūpējot katram saldumu paciņu. Saldais „sveiciens” aizceļos arī pie tiem ķipariem, kuri leļļu teātra izrādi neapmeklēja. Šādu pasākumu Atbalsta fonds organizē jau devīto gadu pēc kārtas.

Īpašu paldies sakām ilggadējajai pasākuma atbalstītājai Rīgas Leļļu teātra administratorei Lindai Zariņai un aktieriem Lienītei Osipovai, Anrijam Sirmajam, Artūram Putniņam.

Fragments no izrādes "Sidraba egle"

Pēc izrādes bērni ar prieku iesaistījās rotaļās un dejās ar Ziemassvētku vecīti un leļļu teātra rotaļniekiem

Ziemassvētku vecītis ar saviem rūķiem

Ziemassvētku vecītis ar slimnīcas Sabiedrisko attiecību daļas vadītāju, Atbalsta fonda izpilddirektoru Normundu Beļski