Uzmanību! Remontdarbu laikā mainīta ieeja Latvijas Onkoloģijas centra uzņemšanai

24.07.2019

Uzmanību! Pašlaik notiek Latvijas Onkoloģijas centra uzņemšanas telpu remonts un pacientu uzņemšana notiek pielāgotā reģistratūrā. Lai iestātos ārstēšanai stacionārā pacientiem jāizmanto Latvijas Onkoloģijas centra galvenā ieeja un tālāk jāseko norādēm.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem piekļūšana pagaidu uzņemšanas telpām pašlaik tiek nodrošināta no stacionāra „Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas klīnikas puses.

Plānots, ka pacientu uzņemšana līdzšinējā vietā, bet jau izremontētajās telpās varētu atsākties augusta beigās.

Remonta ietvaros plānots ierīkot mūsdienīgas un ērtas klientu reģistratūras telpas ar vairākām atsevišķām reģistratūras kabīnēm pacientu ērtībai un augstākai privātuma ievērošanai. Tas ļaus nākotnē apkalpot vairākus pacientus vienlaikus, tādējādi samazinot gaidīšanas laiku. Tāpat plānots paplašināt uzgaidāmo telpu, radot vairāk ērtu sēdvietu pacientiem, gaidot reģistrāciju uzņemšanai stacionārā. Remonta un telpu pārbūves ietvaros paredzēts izveidot papildus divas jaunas apskates telpas, kurās ietvertas arī sanitārās telpas, kas pēc pacientu reģistrācijas ļaus ātrāk sagatavot pacientus pārvešanai uz nodaļām.

Lūdzam pacientus un piederīgos būt saprotošiem un rēķināties ar šīm pārejošajām neērtībām.

Reģistrēšanās kārtība apmeklējumam Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikā paliek nemainīga.

Informācija atjaunota: 2019.07.24 - 8:56