Šodien Rīgas Austrumu slimnīcā notiks vīriešu veselībai veltīts pasākums “21.Gadsimta vīrietis un onkoloģija”.

06.11.2019

Šodien, 6. novembrī, notiks vīriešu veselībai veltīts pasākums “21.Gadsimta vīrietis un onkoloģija”. Šis pasākums būs veltīts vīriem, kuriem ir priekšdziedzera vēzis, sniedzot skaidru informāciju par slimību, ārstēšanu, rehabilitāciju un dzīvesveidu. Pasākuma laikā prezentēsim grāmatu "Priekšdziedzera vēzis – ļaujiet mums to paskaidrot?", kas būs ceļvedis pacientiem par priekšdziedzera vēža ārstēšanu. Tas būs palīgs, kas ļaus vieglāk orientēties milzīgajā informācijas plūsmā.

PASĀKUMA PROGRAMMA

12:00-12:15 Pasākuma atklāšana. RSU Asoc.profesore Gunta Purkalne, RSU Asoc.profesors Vilnis Lietuvietis.

12:15-12:20 Latvijas Urologu asociācijas prezidenta Pētera Vaganova uzruna.

12:20-12:35 Vīriešu veselība un priekšdziedzera vēzis. RAKUS Uroloģijas un uroloģiskās onkoloģijas klīnikas virsārsts Māris Jakubovskis.

12:35-12:50 Alianse vīriešu veselībai – Dažādas paaudzes par dzīvi – ko sabiedrība var darīt vīriešu veselības veicināšanai? Ēriks Mikelšteins.

12:50-13:05 Pacienta stāsts – savlaicīga diagnostika – diskusija.

13:05-13:25 Priekšdziedzera vēzis – ļaujiet mums to paskaidrot? Pacientu grāmatas prezentācija. Uroloģijas un uroloģiskās onkoloģijas klīnikas jaunais ārsts Juris Jansons.

13:25-13:40 Komunikācijas pamati ar slimniekiem. RAKUS Paliatīvās aprūpes nodaļas psihoterapeite Maija Kārkliņa.

13:40-14:00 Interaktīvā prezentācija – vīriešu fiziskās aktivitātes komplekss – RAKUS Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas fizioterapeite Kristīne Asonova.

14:00 Diskusijas pie kafijas tases.

Pasākuma moderators Uroloģijas un uroloģiskās onkoloģijas klīnikas jaunais ārsts Juris Jansons.

Pacientu grāmata "Priekšdziedzera vēzis – ļaujiet mums to paskaidrot?"

Informācija atjaunota: 2019.11.06 - 9:39