Rīgas Austrumu slimnīcu iepazīšanās vizītē apmeklē Somijas vēstniece Rīta Korpivāra

13.03.2019

Šodien, 13. martā, Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu iepazīšanās vizītē apmeklēja Somijas vēstniece Rīta Korpivāra (Riitta Korpivaara). Delegācijas sastāvā ietilpa arī vēstnieces padomnieki Agnieszka Wrobela, Marco Pribilla, Somijas-Latvijas Tirdzniecības kameras priekšsēdētājs Arnis Pooks un SIA FinBalt Consulting valdes priekšsēdētāja Lolita Pankova.

Iepazīšanās vizītes mērķis bija pārrunāt potenciālās sadarbības iespējas. Somija jau vairākus gadu desmitus ir ieguldījusi ievērojamus līdzekļus savas veselības aprūpes sistēmas un infrastruktūras attīstībā un ir uzkrājusi lielu pieredzi šajos jautājumos. Vizītes laikā delegācijas pārstāvji tikās ar Rīgas Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētāju Imantu Paeglīti, stratēģiskā vadības procesa vadītāju Inetu Derjabo, kā arī apmeklēja stacionāra "Gaiļezers" 2018. gadā atklāto daudzprofilu poliklīniku un slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīniku.

Attēlā – vēstnieces padomniece Agnieszka Wrobela (no kreisās puses), Somijas-Latvijas Tirdzniecības kameras priekšsēdētājs Arnis Pooks, Rīgas Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis, Somijas vēstniece Rīta Korpivāra, stratēģiskā vadības procesa vadītāja Ineta Derjabo, SIA FinBalt Consulting valdes priekšsēdētāja Lolita Pankova un vēstnieces padomnieks Marco Pribilla.

Informācija atjaunota: 2019.03.13 - 15:33