Rīgas Austrumu slimnīcas vadība darba vizītē apmeklē Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu

06.07.2018

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valde šodien, 6. jūlijā, devās darba vizītē uz Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi, kas skar slimnīcas ārstniecības un administratīvā darba organizāciju, kā arī finanšu vadību. Tāpat Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valde apmeklēja Ķirurģijas bloku, Kurzemes acu centru, Nefroloģijas nodaļu, Operāciju bloku un iepazinās ar uroloģijas attīstību Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Šādas darba tikšanās plānotas arī citās Latvijas reģionālajās slimnīcās.

Attēlā, sākot no labās puses Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis Kaspars Plūme, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis Dainis Gīlis, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes locekle Kristiāna Bidzāne, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Guntis Blumbergs, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes locekle Linda Mičule, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis Vilnis Lietuvietis un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ķirurģijas nodaļas vadītājs – ķirurgs Ģirts Štekerhofs.

Informācija atjaunota: 2018.07.11 - 14:18