Rīgas Austrumu slimnīcas māsām piešķir atzinības balvu "Dzīvības zvaigzne"

13.05.2019

Sagaidot Starptautisko māsu dienu, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā piecām māsām svinīgā, īpaši viņām veltītā pasākumā pasniedza atzinības balvu "Dzīvības zvaigzne".
Apbalvojuma mērķis ir visām slimnīcas māsām pateikties par nozīmīgo darbu, ko viņas dienu no dienas veic, aprūpējot un arī uzmundrinot pacientus.

Apbalvojumu "Dzīvības zvaigzne" saņēma:

• Stacionāra "Biķernieki" Operāciju bloka virsmāsa Irina Plotņikova

• Stacionāra "Gaiļezers" Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 10.ķirurģijas nodaļas virsmāsa Vita Jēgere

• Stacionāra "Latvijas Infektoloģijas centrs" 4. aknu slimību nodaļas māsa Helēna Bodniece

• Stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" – Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas 6A Hematoloģijas nodaļas māsa Elfrīda Bērziņa

• Stacionāra "Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" Plaušu tuberkulozes un meningīta nodaļas virsmāsa Vjačeslava Ruža

Šajā dienā ar slimnīcas Atbalsta fonda gādību māsas varēja baudīt īpaši viņām veltītu slimnīcas kora "Stella Vitalis" koncertu, pazīstamā dziedātāja Daumanta Kalniņa soloprogrammu un aktiera Raimonda Celma muzikālu priekšnesumu.

Īpašu paldies sakām Rīgas Stila un modes tehnikums, kas visas dienas garumā māsām dāvāja iespēju saposties pasākumam, ieveidot frizūras un apmeklēt vizāžistu!

Informācija atjaunota: 2019.05.13 - 9:19