Rīgas Austrumu slimnīcā viena no pasaulē vadošām neiroradioloģēm lasīs lekcijas par jaunākajām centrālās nervu sistēmas audzēju diagnostikas metodēm

31.05.2013

Nākamnedēļ, 4. un 6.jūnijā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (Rīgas Austrumu slimnīcā) notiks starptautiska zinātniski-izglītojoša konference, kurā viena no šobrīd pasaulē pazīstamākajām neiroradioloģēm prof. Daniele Baleriē (Danielle Baleriaux) iepazīstinās ar jaunākajām metodēm centrālās nervu sistēmas audzēju diagnostikā un ārstēšanas rezultāta novērtēšanā. Sadarbībā ar Latvijas Neiroradiologu asociācija rīkotajā konferencē „Mūsdienu pieeja centrālās nervu sistēmas audzēju diagnostikā un ārstēšanas rezultāta novērtēšanā” aicināti piedalīties ārsti radiologi, onkologi, neirologi, endokrinologi, neiroķirurgi un topošie mediķi, kuru pētnieciskais darbs ir saistīts ar konferences tematiku.

Profesore D.Baleriē ir viens no vadošajiem, plašāk pazīstamajiem un godātajiem pasaules neiroradiologiem, šobrīd vadošā konsultante Briseles ERASMUS universitātes slimnīcas diagnostiskās un intervencionālās neiroradioloģijas klīnikā. Profesore, kurai ir nozīmīga pieredze kā klīniskajā un zinātniskajā darbā jaunu magnētiskās rezonanses, angiogrāfijas un pozitronemisijas tomogrāfijas metožu izstrādē un ieviešanā, tā arī pedagoģiskā darbā, piekritusi nolasīt lekcijas un sniegt tematiskus klīnisko gadījumu analīzes un diagnostisko slēdzienu veidošanas demonstrējumus.

Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt jaunākās metodes galvas un muguras smadzeņu audzēju diagnostikā, kā arī analizēt vairākus klīniskos gadījumus.

Konference notiks Rīgas Austrumu slimnīcas stacionārā „Ģaiļezers” (Hipokrāta ielā2, Rīgā).

Rīgas Austrumu slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas centrs ir uzkrājis nozīmīgu pieredzi un tā speciālisti nodrošina slimnīcas stacionāru un ambulatorajiem pacientiem visplašākās diagnostikas un saudzīgas ārstēšanas iespējas. 2012.gadā Diagnostiskās radioloģijas centrā veikto izmeklējumu skaits sasniedza 300 tūkstošus.

Rīgas Austrumu slimnīca ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā, kas ne tikai nodrošina daudzpusīgu diagnostiku un ārstēšanu pacientiem, bet arī veic zinātniski pētniecisko darbu un attīstīta inovācijas, nodrošina jauno speciālistu apmācību un īsteno pasākumus sabiedrības izglītošanai un veselības veicināšanai. Slimnīcas sastāvā darbojas seši stacionāri: „Gaiļezers”. „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Linezers”, „Biķernieki”, „Latvijas Infektoloģijas centrs”, „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”.

Informācija atjaunota: 2013.06.03 - 14:33