Rīgas Austrumu slimnīca veiks centralizētu pierakstu uz Covid-19 analīzēm

01.10.2020

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas klientu apkalpošanas speciālisti no šodienas – 1. oktobra, turpmāk nodrošinās tālruņa 8303 zvanu apkalpošanu un piedāvās klientam tuvāko (ērtāk sasniedzamo) un iespējami ātrāko pieraksta laiku Covid-19 izmeklējumiem.

Latvijā paraugu paņemšanu Covid-19 izmeklējumiem nodrošina:

•  SIA "Centrālā Laboratorija" (20 pieņemšanas punktos (vietās));
  • SIA "E.Gulbja Laboratorija" (5 pieņemšanas punktos (vietās));
  • Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (2 pieņemšanas punktos (vietās)).

Vēršam uzmanību, zvanot uz tālruņa numuru 8303, būs iespējams (tikai) pierakstīties rindā, lai veiktu Covid-19 izmeklējumus. Lūdzam ņemt vērā, ka medicīniskās konsultācijas, izziņas vai informācija par analīžu rezultātiem pa šo tālruni netiks sniegta.

Vienlaikus atgādinām:

• Vienotais bezmaksas izziņu tālrunis par Covid19 jautājumiem ir 8345 (sniedz konsultācijas visu diennakti).
  • Covid19 informatīvais tālrunis ir 67387661. Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem un ieteiks – kā rīkoties, lai mazinātu vīrusa izplatības riskus.
  • Savukārt uzzināt Covid19 izmeklējumu rezultātus Jūs varat skatīt portālā e-veselība, Datamed.lv, vai, zvanot uz Nacionālā Veselības dienesta informatīvo tālruni 80001234 (darba laikā no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.30 līdz 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.)

Tāpat kā līdz šim, ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja veikt bezmaksas (valsts apmaksātu) Covid-19 testu, zvanot uz tālruņa numuru 8303 un pierakstoties.

Informējam, ka sakarā ar būtiski paaugstinātu interesi un pieprasījumu pierakstīties uz Covid-19 izmeklējumiem, (pārņemot tālruni 8303) līniju pārslodzes dēļ, periodiski iespējami tehniski traucējumi.

Informācija atjaunota: 2020.10.01 - 16:55