Rīgas Austrumu slimnīcā turpina ārstēties 5 lielveikala traģēdijā cietušie

05.12.2013

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Rīgas Austrumu slimnīcas) mediķu aprūpē šobrīd ir pieci pacienti, kuri pirms divām nedēļām cieta lielveikala sagrūšanā. Divi pacienti joprojām ārstējas Intensīvās terapijas klīnikā, bet pārējie – Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā un Neiroķirurģijas nodaļā.

Šonedēļ no slimnīcas izrakstīti divi pacienti, bet nākamās nedēļas sākumā vēl vienu pacientu, kuram bija mugurkaula traumas, tālākai ārstēšanai un rehabilitācijai plānots pārvest uz Nacionālo rehabilitācijas centru „Vaivari”.

Abu Intensīvās terapijas klīnikā esošo pacientu veselības stāvokli ārsti vērtē kā smagu, bet stabilu un ar pozitīvu dinamiku. Abi šie pacienti bija guvuši ļoti smagas traumas, un mediķi veikuši nozīmīgu darbu, tai skaitā veiktas vairākas operācijas, lai glābtu šo pacientu dzīvības un stabilizētu viņu veselības stāvokli.

Kopumā Rīgas Austrumu slimnīcas mediķu aprūpē 21.novembra vakarā nonāca 11 lielveikala sabrukšanā cietušie.

Informācija atjaunota: 2013.12.05 - 13:43