Rīgas Austrumu slimnīcā atklās apjomīgāko bezmaksas WiFi tīklu

18.09.2014

Pasākums sāksies plkst. 12:00 skvērā pie stacionāra Gaiļezers, Rīgā, Hipokrāta ielā 2. Tajā piedalīsies slimnīcas valdes priekšsēdētājs prof. Viesturs Boka un Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Šis ir pirmais solis, lai realizētu ieceri nodrošināt visaptverošu bezmaksas interneta pārklājumu lielākajā valsts universitātes slimnīcā. Gada laikā medicīniskā palīdzība šeit tiek sniegta ap 73 000 pacientu stacionāri un 340 000 ambulatori. Par savu šo slimnīcu sauc 4709 darbinieki. Slimnīca ir bāzes vieta Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes studentu apmācībai, specialitātē tiek ievadītas arī topošās medicīnas māsas. Slimnīcas sastāvā ietilpst seši stacionāri:  „Gaiļezers”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Biķernieki”, „Linezers”, „Latvijas Infektoloģijas centrs” un „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”, kā arī Patoloģijas centrs.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā tiks atklāts jau 20. WiFi soliņš, kas simboliski pilsētas vidē iezīmē brīvpieejas interneta pieslēguma zonu. Līdz šim Lattelecom atvēris vairāk nekā 4000 bezmaksas WiFi punktu visā Latvijā, tostarp 21 slimnīcās, 165 mācību iestādēs, Latvijas lielāko pilsētu laukumos, parkos un citās brīvdabas vietās. Tajos ietilpst publiskie Lattelecom-free bezvadu interneta punkti un tie, kas atklāti sadarbībā ar tādiem uzņēmumiem kā Statoil, SEB, DNB, Nordea, Atlētika un daudziem citiem.

Informācija atjaunota: 2014.09.18 - 9:07