Pasniedz dāvinājumu Rīgas Austrumu slimnīcas Kapelānu dienestam

17.07.2014

Svinīgā gaisotnē 17. jūlijā stacionāra „Gaiļezers” kapelā Latvijas Bībeles biedrība (turpmāk LBB) pasniedza dāvinājumu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Kapelānu dienestam. Dāvinājumā no LBB ģenerālsekretāra Valda Tēraudkalna rokām tika saņemtas grāmatas – „Pateicības priekā” un „Pie rāmiem ūdeņiem” 200 eksemplāri, kas tapuši pateicoties daudziem Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem.
Pasākumā piedalījās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Aprūpes direktores pienākumu izpildītāja Regīna Barone, virsmāsas no vairākām slimnīcas nodaļām, Kapelānu dienesta vadītāja Inese Lūse klātesot arī citiem slimnīcas kapelāniem, LBB ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns un LBB projektu koordinatore Antra Puriņa.
Pateicībā, par šo atbalsta soli Latvijas Bībeles biedrībai, pasniedza Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Viestura Bokas parakstītu atzinības rakstu.

LBB ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns svinīgo uzrunu sakot

Pasniedz Rīgas Austrumu slimnīcas atzinības rakstu

Svinīgā pasākuma dalībnieki

Grāmatas "Pateicības priekā" un "Pie rāmiem ūdeņiem"