Par Austrumu slimnīcas Ambulatorās daļas vadītāju kļuvusi Sarmīte Dzene

09.10.2018

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ambulatorās daļas vadītājas amatā darbu sākusi Sarmīte Dzene, kura līdz šim ieņēma Rīgas 1. slimnīcas poliklīnikas "Šarlotes" vadītājas amatu.

Iepriekš Sarmīte Dzene pildījusi galvenās māsas pienākumus SIA "Veselības nams 5" un "Latvijas Infektoloģijas centrā",  strādājusi arī VSIA "Bērnu klīniskā slimnīca Gaiļezers", Latvijas Jūras medicīnas centrā un P. Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā.

Sarmīte Dzene ieguvusi maģistra grādu personāla vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas biznesa administrēšanas augstskolā, bakalaura grādu veselības aprūpē un internās aprūpes māsas kvalifikāciju Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē, kā arī šajā pašā mācību iestādē ieguvusi veselības zinātņu bakalaura grādu.

"Pirmajā dienā, tiekoties ar jaunajiem kolēģiem, esmu sapratusi, ka šis ir fantastisks kolektīvs! Esmu pateicīga par iespēju strādāt vadošajā valsts ārstniecības iestādē ar augsta līmeņa profesionāļiem. Es patiesi ceru uz veiksmīgu sadarbību, lai mums kopā izdotos celt pakalpojumu pieejamību un mūsu pacientu apmierinātību," saka jaunā Ambulatorās daļas vadītāja.

Līdzšinējā Ambulatorās daļas vadītāja Baiba Štreinerte amatu atstāja pēc pašas vēlēšanās. Ņemot vērā dakteres Štreinertes ilggadējo darba pieredzi onkoloģijas jomā un, lai īstenotu Ministru kabineta rīkojumu Nr. 269 "Par Veselības aprūpes pakalpojumu onkoloģijas jomā uzlabošanas plānu 2017.–2020. gadam", Baiba Štreinerte turpmāk pildīs onkoloģijas pakalpojumu vadības virsārsta pienākumus.

Inguna Potetinova/preses sekretāre

Foto: Mārtiņš Vilcāns