Konferencē analizēs jaunākās aknu slimību diagnostikas un ārstēšanas metodes

29.05.2013

Atbalstot Pasaules digestīvās dienas iniciatīvu, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (Rīgas Austrumu slimnīca) sadarbībā ar tās Atbalsta fondu un gremošanas slimību centru „Gastro” šonedēļ, 30.maijā, rīko konferenci par aknu veselību.

Konferencē „Aknu perēkļainas izmaiņas. Ko darīt?” aicināti piedalīties ģimenes ārsti, gastroenterologi, internisti, hepatologi, infektologi, onkologi, ķirurgi un citu specialitāšu ārsti. Konference plkst. 13.00 notiks Rīgas Stradiņa universitātes Aulā (Dzirciema ielā 16, Rīgā).

Konferencē uzstāsies vadošie Rīgas Austrumu slimnīcas speciālisti, iepazīstinot ar aktualitātēm aknu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt gan jaunākās aknu slimību diferenciāldiagnostikas, gan attēlu diagnostikas un endoskopiskās izmeklēšanas metodes, tiks analizētas ķirurģijas un stereotaktiskās staru terapijas ārstēšanas iespējas, tāpat speciālisti analizēs B un C hepatīta izplatības tendences un to saistību ar aknu vēzi.

Rīgas Austrumu slimnīcā ir uzkrāta nozīmīga pieredze aknu slimību diagnostikā un ārstēšanā, tāpēc nākotnē ir plānota Aknu slimību centra izveide, apvienojot speciālistus no stacionāriem „Gaiļezers”, „Latvijas Infektoloģijas centrs” un „Latvijas Onkoloģijas centrs”.

Rīgas Austrumu slimnīca ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde, un tās sastāvā darbojas seši stacionāri: „Gaiļezers”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Linezers”, „Biķernieki”, „Latvijas Infektoloģijas centrs”, „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”.

Informācija atjaunota: 2013.05.29 - 10:22