Izmaiņas Tuberkulozes un plaušu slimību centra darbā

23.09.2014

UZMANĪBU!

Vēlamies Jūs informēt, ka ar 2014.gada 1. oktobri tiek slēgta SIA ,,Austrumu Klīniskās universitātes slimnīca” stacionārs ,,Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” (turpmāk TPSC) filiāle ,,Ceplīši”, kas atrodas Priežu ielā 1, ,,Ceplīši”, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV-5015.

Šāds lēmums ir pieņemts, ņemot vērā to, ka saslimstība ar tuberkulozi samazinās un līdz ar to sarūk tuberkulozes slimnieku skaits.  Filiāles "Ceplīši" noslodze pēdējo gadu laikā arī ir samazinājusies, un šī ārstniecības struktūrvienība ir strādājusi ar lieliem zaudējumiem. Visiem filiāles "Ceplīši" pacientiem, kuriem nepieciešama stacionāra ārstēšana, tā tiks nodrošināta.

Tuberkulozes pacientiem, kuriem atbilstoši Epidemioloģiskās drošības likumam un LR MK noteikumiem Nr.413 ,,Kārtība, kādā veicama personu obligātā medicīniskā un laboratoriskā pārbaude, obligātā un piespiedu izolēšana un ārstēšana infekcijas slimību gadījumos” tiek noformēta piespiedu izolācija, tā tiks realizēta stacionārā TPSC 10.Tuberkulozes ilgstošas ārstēšanas nodaļā, kas atrodas Upeslejās, Stopiņu novads, LV-2118.

Tuberkulozes pacienti, kuriem tiek nodrošināta paliatīva aprūpe, turpmāk to varēs saņemt Strenču PNS Tuberkulozes nodaļā.

Neskaidrību gadījumā lūdzu zvanīt uz sekojošiem tālruņa numuriem:

Stacionāra TPSC Uzņemšanas nodaļa, tālrunis: 67048218
Stacionāra TPSC sekretāre, tālrunis: 67048202
Stacionāra TPSC 10.Tuberkulozes ilgstošas ārstēšanas nodaļa, tālrunis: 67048266
Strenču PNS, tālrunis: 64731340, 64731597

Paldies par līdzšinējo sadarbību, kā arī cerot uz veiksmīgu sadarbību nākotnē!

Informācija atjaunota: 2014.09.23 - 16:38