Jūs atrodaties šeit

Fotoreportāža: Austrumu slimnīcas komanda veiksmīgi piedalījusies Latvijas medicīnas darbinieku sporta spēlēs

06.08.2018

Nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. augustam, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas darbinieku komanda piedalījās ikgadējās Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku sporta spēlēs, kas norisinājās Ķeguma novada atpūtas kompleksā "Puduri". Spītējot karstumam un negaidītām lietusgāzēm, komanda godam pārstāvēja slimnīcu teju visās disciplīnās, iegūstot arī godalgotas vietas. 

Šis gads ir īpašs, jo pēc vairāku gadu pārtraukuma dalībai sporta spēlēs tika izveidota vienota Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas komanda, kurā bija apvienojušies gandrīz visu slimnīcas stacionāru darbinieki – gan ārstniecības personāls, gan administrācijas darbinieki. Slimnīcas komandai kopīgi tika izvēlēts nosaukums "Austrumpols", un par tās kapteini kļuva Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis. 
 
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas komanda "Austrumpols" bija lielākā komanda šā gada Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku sporta spēlēs. To veidoja pavisam 104 dalībnieki.

"Austrumpols" godam pārstāvēja Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu visās komandu disciplīnās: volejbolā jauktajām komandām, virves vilkšanā kungiem un dāmām, dāmu futbolā, lielajā stafetē un tūrisma trasē. Komandas dalībnieki aktīvi piedalījās arī individuālajās disciplīnās: zolītes turnīrā, fotoorientēšanās sacensībās, maisa sviešanā, autovadīšanas iemaņu testā, kā arī citās ātruma, veiklības, spēka, precizitātes un prāta asuma pārbaudēs. 

"Austrumpols" vislabākos rezultātus guva triatlonā un precizitātes disciplīnā "Snaiperis". Ar citiem sacenšoties distances mērošanā peldus, ar divriteni un skriešus, komandas dalībnieks Endijs Blūms ieguva godpilno 2. vietu triatlonā. Endijs Blūms izcīnīja 2. vietu arī precizitātes disciplīnā "Snaiperis". Savukārt diagnostiskās kardioloģijas nodaļas māsas Madaras Kauliņas 8 gadus vecais dēls Miķelis, neraugoties uz nesen gūto traumu un apsaitēto roku, izrādījās trešais veiklākais triatlonā bērniem.

Lai gan citās disciplīnās līdz medaļām nedaudz pietrūka, "Austrumpols" pierādīja sevi kā vienota, saliedēta, stipra un ļoti draudzīga komanda. Dalībnieki cits citu atbalstīja un iedrošināja, nepadodoties grūtību priekšā. "Austrumpola" komanda turpināja spēlēt volejbolu un futbolu pat tad, kad pēkšņi uznāca spēcīgas lietusgāzes, izmērcējot visus līdz pat ādai. 

Komandas dalībnieki no mājām bija saveduši lielus un mazus rotaļu lāčus, kā arī baltus balonus, ar ko tika izrotāta komandas nometne. Tāpēc "Austrumpols" šogad varēja lepoties ar vienu no skaistākajām un interesantākajām nometnēm visā medicīnas darbinieku telšu pilsētiņā. 

Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku sporta spēlēs piedalījās arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Latvijas Infektoloģijas centrs" komanda "Vienmēr vesels" un stacionāra "Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" komanda "Mazuļi". "Tuberkulozes un plaušu slimību centra" komanda sporta spēļu kopvērtējumā izcīnīja godpilno 1. vietu. 

Slimnīcas valde izsaka milzīgu pateicību visiem dalībniekiem par slimnīcas pārstāvēšanu sporta spēlēs un cīņas sparu. Jau ziemā paredzēts sākt gatavoties nākamajām sporta spēlēm, lai nākamgad varētu sasniegt vēl labākus rezultātus. 

Veselības dienas organizēja "Latvijas Sarkanais krusts" un atbalstīja LR Veselības ministrija, Latvijas Ārstu biedrība, kā arī Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība.

Fotoreportāža par to, kā veicās mūsu komandai:

Virves vilkšana

Sieviešu futbols

Volejbols

Disciplīna "Stiprinieks"

Tūrisma trase

Komandā ir spēks

Uzvaras

Gājiens

Aija Lietiņa,
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas preses sekretāre

Foto – Mārtiņš Vilcāns

Informācija atjaunota: 2018.08.09 - 12:38