Austrumu slimnīcas darbinieku komanda atsevišķās disciplīnās iegūst godalgotu atzinību

05.08.2019

Nedēļas nogalē Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas darbinieku komanda piedalījās ikgadējās Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku sporta spēlēs. Mūsu komanda „Austrumpols” godam pārstāvēja slimnīcu visās disciplīnās, iegūstot godalgotas vietas.

"Austrumpols" vislabākos rezultātus guva triatlonā, disciplīnā "Izveicīgais" un komandas kapteiņu sacensībās - Endijs 1. vieta triatlonā, Madara 2. vieta disciplīnā „Izveicīgais”, Miķelis 3. vieta triatlonā un 3. vieta komandas kapteiņu sacensībās, kā arī saņēma diplomu par jaunāko Veselības dienu dalībnieku.

"Austrumpols" pierādīja sevi kā vienota, saliedēta, stipra un ļoti draudzīga komanda. Slimnīcas valde izsaka milzīgu pateicību visiem dalībniekiem par slimnīcas pārstāvēšanu sporta spēlēs un cīņas sparu.

Paldies par Veselības dienu organizēšanu #LatvijasSarkanaisKrusts, kā arī atbalstītājiem - LR Veselības ministrijai, Latvijas Ārstu biedrībai un Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrībai.

Foto: https://www.facebook.com/Austrumuslimnica/?ref=bookmarks

Informācija atjaunota: 2019.08.05 - 9:55