Atklāj dienas stacionāru Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļā

13.02.2014

Kā informē nodaļas vadība, 2013. gada rudenī slimnīcas valde apstiprināja Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļas dienas stacionāra rekonstrukcijas plānu. Līdz tam laikam, dienas stacionāra vajadzībām nodaļā nebija piemērotu telpu, kas sarežģīja darbu personālam, jo bija apgrūtināta pacientu pirmsoperācijas izmeklēšana un pēcoperācijas periods, kā arī radīja diskomfortu pašiem pacientiem.
Pēc apstiprinātā rekonstrukcijas plāna, tika izveidota mājīga un komfortabla pēcoperācijas telpa ar 3 gultām, pacientu uzgaidāmā telpa un atsevišķa ambulatoro pacientu apskates telpa.
Jaunais dienas stacionārs paver iespējas uzlabot pakalpojumu kvalitāti Rokas un plastiskās ķirurģijas ambulatorajiem pacientiem, kuriem nepieciešama specializēta ķirurģiska palīdzība dienas stacionārā.

Informācija atjaunota: 2014.02.13 - 10:34