Air Baltic Corporation Austrumu slimnīcai dāvina 5040 FFP2 sejas maskas (respiratorus)

21.03.2020

Rīgas Austrumu slimnīcas mediķi šodien no AS "Air Baltic corporation" saņēma dāvinājumu - 5040 sejas maskas FFP2, kas ir atbilstošas tādam drošības līmenim, lai varētu strādāt ar Covid-19 pacientiem. Dāvinājumu pieņēma slimnīcas valdes loceklis Kaspars Plūme.
“Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca izsaka pateicību AS “Air Baltic Corporation” valdei par operatīvu un izlēmīgu rīcību, palīdzot ar vitāli nepieciešamo sejas masku (respiratoru) rezervju nodrošināšanu mūsu slimnīcas mediķiem."- saka slimnīcas valdes loceklis Kaspars Plūme-
"Šajā izaicinājumiem piepildītajā un sarežģītajā laikā korparācijas sociāli atbildīgā politika un sniegtais atbalsts ir nenovērtējami. Pateicoties tam būs iespēja glābt cilvēku dzīvības un darīt visu iespējamo, lai ierobežotu pandēmijas COVID-19 izplatību Latvijā."

Foto: Pixabay

Informācija atjaunota: 2020.03.21 - 17:26