Jūs atrodaties šeit

Aicinām uz kamermūzikas koncertprogrammu “Lai vēji kopā mūs sien…”

23.07.2013

23.jūlijā aicinām visus uz kamermūzikas koncertprogrammas “Lai vēji kopā mūs sien…”koncertu, kas plkst. 15.00 notiks stacionāra "Gaiļezers" mazajā konferenču zālē. Koncerta afiša pieejama šei!

Vienas jūras vēji no diviem tās krastiem… Latvietes balss un zviedra klarnete... Iespēju ieklausīties neparastajā salikumā sagādās Baibas Veismanes-Rezongas (soprāns, Latvija) un Hansa Dhejnes (klarnete, Zviedrija) koncertprogramma.

Jaunais starptautiskais projekts „Lai vēji kopā mūs sien…” top mūziķu sadarbībā, izmantojot komponistu Daigas Rūtenbergas un Jāņa Lūsēna oriģinālmūziku, kā arī populāras zviedru melodijas balsij, klarnetei un klavieru pavadījumam. Nedzirdētu skanējumu šai programmai piešķir klarnetes spēle īpašā manierē, kas izkopta zviedru tautas mūzikas tradīcijās un apguvusi latviskajām toņkārtām raksturīgo.

Projekts stiprina starpkultūru dialogu, ir interesants divu kultūru vienotības un kopības apliecinājums un jauns izaicinājums mūziķu profesionālajā sadarbībā. Šo koncertprogrammu visdažādākie klausītāji bez maksas varēs iepazīt dievnamos, mazajās muižās, ārstnieciskās un sociālās aprūpes iestādēs, kultūras centros vasarā Latvijā (Talsu novadā un Rīgā), gan arī rudenī Zviedrijā.

Informācija atjaunota: 2013.07.23 - 10:38