13.septembrī notiks konference "Multidisciplināra veselības aprūpe mājās pacientiem ar kustību un balsta aparāta funkciju traucējumiem"

10.09.2013

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Izglītības daļa sadarbībā  ar Latvijas "Aprūpe mājās" asociāciju un Latvijas Māsu un māsu palīgu profesionālo organizāciju savienību šonedēļ, 13.septembrī, rīko konferenci "Multidisciplināra veselības aprūpe mājās pacientiem ar kustību un balsta aparāta funkciju traucējumiem". Konference plkst. 10.30 notiks stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" konferenču zālē (Rīgā, Hipokrāta ielā 4).

Konferences programma

10:30 – 10:40

Konferences atklāšana

10:40  - 11:20

Balsta un kustību aparāta sistēma, funkcijas, biežāk sastopamās slimības

Marija Ose – ārsts traumatologs, ortopēds, VSIA ”Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”

Osteoporoze un patoloģisku lūzumu ārstēšanas taktika

11:20 – 12:00

Skeleta sāpju sindroms  un atsāpināšana pacientiem ar kustību aun balsta aparāta funkciju traucējumiem

Iveta Golubovska – Dr. med. Anesteziologs, reanimatologs, algologs.

VSIA ”Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”

12:00 – 12:30

Aprūpes problēmas pacientiem ar kustību aun balsta aparāta funkciju traucējumiem

Dace Veikina - Mg. Pedagoģijā; Veselības zinātņu bakalaurs, Latvijas „Aprūpe mājās” asociācija

12:30 – 13:15   Pārtraukums,  neformālas diskusijas

13:15 – 13:45

Pacientu aprūpe mājās pēc gūžu un ceļu locītavu endoprotezēšanas operācijām

Pārsla Sippo – virsmāsa, Veselības zinātņu bakalaurs, SIA „Vidzemes slimnica”

13:45 – 14:15

Uztura loma kustību un balsta aparāta veselībai

Kristīne Sekace - uztura speciāliste

14:15 – 14:45

Rehabilitācijas iespējas dzīvesvietā pacientiem ar pārvietošanās traucējumiem

Ieva Sproģe - ergoterapeits, Mg.Veselības zinātnē

SIA „Aprūpes birojs”

14:45– 15:05

Jaunumi – Medicīniskās iekārtas un piederumi aprūpei

Ilona Likova, Jānis Mezītis – SIA „ARBOR Medical Korporācija” Rehabilitācijas produktu speciālisti

15:05 – 15:20

Diskusijas, jautājumi.

Konferences noslēgums. Izziņu izsniegšana.

Par pilnas konferences noklausīšanos tiek piešķirti 7( septiņi) tālākizglītības punkti

Informācija atjaunota: 2013.09.10 - 11:33