Jūs atrodaties šeit

Tirdzniecības misija "Vitalis" Zviedrijā

02.04.2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas dzīvības zinātņu uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā starptautiskās konferences - kontaktbiržas "Vitalis" norises laikā Zviedrijā, kas norisināsies 2019. gada 21. - 23.maijā Gēteborgā!

Konference – kontaktbirža "Vitalis" ir vērienīgākais pasākums e-veselības nozarē Ziemeļvalstu reģionā, kas fokusējas uz veselības aprūpes un sociālās labklājības pārveidošanu, digitalizāciju un e-veselību. Konference apvieno vairāk nekā 200 seminārus un meistarklases, kas aptver visus e-veselības aspektus un digitalizāciju, un sniedz iespēju tīkloties un mācīties no vairāk nekā 5000 nozares speciālistiem.

Trīs dienu laikā konferencē tiks apskatītas šādas tēmas: mākslīgais intelekts (AI); pacientu drošība; izaicinājumi veselības aprūpes pakalpojumos; attālinātā veselības aprūpe; tehnoloģija; labklājības tehnoloģijas; vecāka gadagājuma cilvēku aprūpe; aprūpe mājās; publiskie pakalpojumi; iedzīvotāju/pacientu vajadzības u.c.

Sīkāka informācija mājaslapā: https://en.vitalis.nu

Paralēli izstādei un konferencei Eiropas Biznesa atbalsta tīkls, Biznesa Reģions Gēteborga, ScanBalt BioRegion un HealthTech Nordic organizē uzņēmēju kontaktbiržu, tādējādi veicinot sadarbību starp pētniekiem, uzņēmējiem, pacientiem un industrijas profesionāļiem.

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

•Aviobiļete Rīga – Gēteborga - Rīga: apmēram 300 EUR (iespējams atgūt 50%);
•Dalības maksa konferences un izstādes apmeklējumam, dalībai kontaktbiržā - 600 EUR (iespējams atgūt 50%);
•Viesnīca: apmēram 80 EUR par nakti.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda, viesnīca u.c.) izmaksu segšanu, kā arī aviobiļešu rezervēšanu un citām izmaksām.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu.

Pieteikšanās līdz 12. aprīlim
http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/dzivibas-zinatnu-uznemumu-tirdzniecibas-misija-konferences-vitalis-laika-zviedrija-geteborga!

Informācija atjaunota: 2019.04.02 - 11:13