Jūs atrodaties šeit

Informācija par rindām uz valsts apmaksātiem ambulatoriem pakalpojumiem

Aktuāla informācija par pierakstu pie speciālistiem un uz izmeklējumiem

06.06.2018

Gaidīšanas laiks līdz atbild Zvanu centra  darbinieks  var pārsniegt 5 minūtes, jo nepārtraukti mūs cenšas sazvanīt vairāki zvanītāji. Parasti vidējais gaidīšanas laiks līdz atbildei uz zvanu ir 1 – 3 minūtes.

Informējam, ka sakarā ar lielo elektronisko pieteikumu skaitu, nevaram Jums sniegt tūlītēju atbildi par konkrētu pieraksta laiku. Pēc e-pieprasījuma nosūtīšanas lūdzam gaidīt atbildi uz Jūsu noradīto kontakta tālruni vai e-pastu un Jums tiks piedāvāts konkrēts pieraksta laiks. Visi saņemtie e-pieprasījumi un e-pasti tiek reģistrēti un mēs centīsimies ar Jums sazināties iespējami drīzā laikā. Lūgums nedublēt un atkārtoti nesūtīt vienu un to pašu e-pieteikumu vai e-pastu.

Aicinām būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Lasīt vairāk

Informācija par rindām uz valsts apmaksātiem ambulatoriem pakalpojumiem

Informācija par rindām uz valsts apmaksātajiem ambulatorajiem pakalpojumiem ( ārstu konsultācijas, izmeklējumi, pakalpojumi dienas stacionārā, ķirurģiskā palīdzība, rehabilitācija u. c.)  ir atspoguļota  Nacionālā veselības dienesta (NVD) informatīvajā lapā- http://www.vmnvd.gov.lv/lv/469-veselibas-aprupes-pakalpojumi/gaidisanas-rindas-planveida-arstniecibai-ambulatoras-iestades

Lai noskaidrotu precīzāku informāciju par pieraksta veikšanas procesu un pakalpojuma saņemšanu, varat vērsties  jebkurā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas reģistratūrā vai kontaktēties ar Informācijas centra speciālistiem.

Vairāk informācijas par pierakstu  https://www.aslimnica.lv/lv/content/vienotais-pacientu-pieraksta-talrunis-izzinas

 

Lasīt vairāk