Jūs atrodaties šeit

Noderīga informācija

Buklets Ādas melanomas pacienta ABC. Ceļvedis slimības ārstēšanā un profilaksē

19.05.2020

Melanomas pacientu biedrība sagatavojusi izglītojošu materiālu Ādas melanomas pacienta ABC. Ceļvedis slimības ārstēšanā un profilaksē. Tajā apkopota aktuālākā informācija, kas palīdz izprast slimību un izvēlēties labāko pieejamo diagnostiku, ārstēšanu un aprūpi atbilstoši audzēja veidam un stadijai.

Buklets Ādas melanomas pacienta ABC. Ceļvedis slimības ārstēšanā un profilaksē

Lasīt vairāk

Kā noskaidrot Covid-19 analīžu rezutātus?

08.04.2020

Informācija par COVID-19 negatīviem rezultātiem apskatāma E-veselības portālā. Pozitīva rezultāta gadījumā ar Jums sazināsies Slimību un profilakses centra speciālists.

Gadījumā, ja nav iespējas pieslēgties E-veselības portālam, tad, lai saņemtu informāciju par rezultātu, aicinām zvanīt uz NVD bezmaksas klientu apkalpošanas tālruni 8000 1234 (darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.30 līdz 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00. VALSTĪ NOTEIKTĀS SVĒTKU DIENĀS UN BRĪVDIENĀS ZVANUS NEPIEŅEM

Informācija PDF formātā ŠEIT

Lasīt vairāk

Uzmanību! Ārkārtas stāvokļa laikā pacientiem var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas

07.04.2020

Lai maksimāli ierobežotu inficēšanās riskus, ārkārtas stāvokļa laikā pacientiem, kas ārstējas nodaļās var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas.

Atļauts nodot:

  • Brilles
  • Higiēnas preces
  • Mobilo tālruni, lādētāju
  • Specifiskus medikamentus, kurus nevar nodrošināt slimnīca

Kā nodot sūtījumu?

Sūtījums ir jāatstāj apsardzes postenī, kas atrodas katra stacionāra foajē. Iepriekš pacientam ir jābrīdina attiecīgās nodaļas medicīnas māsa cikos sūtījums tiks atnests, lai personāls var aiziet tam pakaļ.

Lūdzam būt atbildīgiem un nenest lietas, kuras nav minētas sarakstā, jo tās tiks utilizētas!

Drošības dēļ klātienes tikšanās ar pacientiem pašlaik ir aizliegtas!

Ierobežojumi ir ieviesti, lai maksimāli izslēgtu infekcijas iekļūšanu slimnīcā un ir tiešā veidā saistīti ar jūsu tuvinieka drošību, paldies par sapratni!

Lasīt vairāk

Lapas