Teritorijas labiekārtošanas preču iegāde un piegāde SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” stacionāriem

Izsludināšanas datums:
19.06.2020
Iepirkuma priekšmets:
Iesniegšanas termiņš:
07.07.2020
Kategorija:
Cenu aptaujas
Kontaktpersonas:
Tehniskās atbalsta nodaļas ‘’Gaiļezers’’ tehniskā vadītāja Valentīna Makuševa , tālr. 26863096; e-pasts: valentina.makuseva@aslimnica.lv
Komentāri:

Piedāvājumu cenu aptaujai var atsūtīt līdz 2020.gada 7. jūlijam, plkst. 13:00:

1) elektroniski Iepirkumu daļai uz e-pastu iepirkumi@aslimnica.lv ar norādi “Teritorijas labiekārtošanas preču iegāde un piegāde  SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” stacionāriem”. Piedāvājums var netikt parakstīts ar drošo elektronisko parakstu.

2) pa pastu Iepirkumu daļai - stacionārs "Gaiļezers", Hipokrāta ielā 2, Rīga, ar norādi "Teritorijas labiekārtošanas preču iegāde un piegāde  SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” stacionāriem".

Informācija atjaunota: 2020.06.19 - 16:19