Izsludināšanas datums:
Kontaktpersonas:
Personāla attīstības projektu vadītāja Inga Savko, mob. 29419687
Komentāri:

Piedāvājumu cenu aptaujai var atsūtīt līdz 2020.gada 9. aprīlim, plkst. 13:00:

1) elektroniski Iepirkumu daļai uz e-pastu iepirkumi@aslimnica.lv ar norādi "SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” vadītāju un atlases procesā virzīto vadītāju novērtēšana 2020.gadā, ietverot gan novērtēšanu, gan diskusijas moderāciju". Piedāvājums var netikt parakstīts ar drošo elektronisko parakstu.

2) pa pastu Iepirkumu daļai - stacionārs "Gaiļezers", Hipokrāta ielā 2, Rīga, ar norādi "SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” vadītāju un atlases procesā virzīto vadītāju novērtēšana 2020.gadā, ietverot gan novērtēšanu, gan diskusijas moderāciju".

Informācija atjaunota: 2020.04.07 - 12:07