Izsludināšanas datums:
Kontaktpersonas:
Būvniecības daļas vadītājs E.Pudzis, edgars.pudzis@aslimnica.lv
Komentāri:

Piedāvājumu cenu aptaujai var atsūtīt/iesniegt līdz 2020.gada 17. novembrim, plkst. 13:00:

1) elektroniski Iepirkumu daļai uz e-pastu iepirkumi@aslimnica.lv ar norādi "Būvprojekta ekspertīzes veikšana SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca””;

2) pa pastu Iepirkumu daļai - stacionārs "Gaiļezers", Hipokrāta ielā 2, Rīga, ar norādi "Būvprojekta ekspertīzes veikšana SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”";

3) personīgi, SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, Rīgā, Hipokrāta ielā 2, Iepirkumu daļā, 101.kab.

Informācija atjaunota: 2020.11.12 - 9:22