Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnika

Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnika ir lielākais neatliekamās ķirurģiskās palīdzības sniedzējs Latvijā, nodrošinot akūtu un neatliekamu ķirurģisku slimnieku, tai skaitā onkoloģisku pacientu, aprūpi 24 stundas diennaktī.
Paralēli akūtu un neatliekamu slimnieku ārstēšanai, klīnikā tiek veiktas plānveida operācijas dienas stacionārā, kā arī ir iespēja veikt operācijas par pilnu maksu paaugstināta komforta apstākļos.
Galvenā klīnikas priekšrocība ir pacientu drošība, ko garantē visu ķirurģisko profila speciālistu – urologu, ginekologu, asinsvadu ķirurgu, traumatologu, neiroķirurgu, kā arī kardioloģijas, terapijas, anestezioloģijas un intensīvās terapijas profila speciālistu pieejamība visu diennakti.

Klīnika strādā ar modernu ķirurģisko aprīkojumu, pārbaudītas kvalitātes šuvju materiālu. Īpaši tiek attīstītas jaunas metodes - modernas laparoskopiskās ķirurģijas tehnika, iespējas operācijas laikā precīzi noteikt operācijas apjomu, pielietojot intraoperatīvu ultraskaņas diagnostiku, žults ceļu vispusīgu endoskopisku intraoperatīvu izmeklēšanu, kas citur šobrīd Latvijā nav iespējams.

Gada laikā klīnikā tiek veiktas aptuveni 5000 operāciju, kas ir lielākais apjoms valstī.

Klīnika ir Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes apmācības klīniskā bāze.

Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas sastāvā darbojas četras nodaļas:

Klīnikas vadītājs: profesors Guntars Pupelis, medicīnas doktors. Specializējies aizkuņģa dziedzera, komplicētu žults ceļu, trūču, laparoskopiskā un rekonstruktīvā ķirurģijā.

• Klīnikas ārstu kolektīvs
  • Klīnikas vadītājs prof. Guntars Pupelis