Vienotais pacientu pieraksts

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Informācijas centra speciālisti:

• veic pierakstus pie speciālistiem un uz izmeklējumiem visos Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāros: ”Gaiļezers”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Biķernieki”, „Latvijas Infektoloģijas centrs”, "Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”;
  • sniedz kontaktinformāciju par speciālistu pieejamību un to pieņemšanas laikiem.

Lai pieteiktos  ambulatorajai speciālista konsultācijai un/vai diagnostiskās radioloģijas izmeklējumiem, vai lai atteiktos no iepriekš veiktā pieraksta, ir iespējams izvēlēties Jums ērtāko saziņas veidu:

• zvanīt pa tālruni    (+371) 67000610
              o   darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 18:00

• sūtīt e-pastu

o   pieraksts@aslimnica.lv - pieteiktos ambulatorajai speciālista konsultācijai

o   diagnostika@aslimnica.lv - pieteiktos diagnostiskās radioloģijas izmeklējumiem

• aizpildīt

o   e-pieraksta formu

• personīgi stacionāra reģistratūrā

o   darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 16:30

Lai izteiktu savu viedokli par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas darbību vai apkalpošanu, un izteiktu priekšlikumus tās uzlabošanai aizpildiet

o   E-pieteikuma formu jautājumiem un ieteikumiem

Uzmanību!

1. Piesakoties uz konsultāciju vai izmeklējumu pa tālruni, vai rakstot  e-pastu, lūgums pievienot informāciju ar personas datiem un  kontakta tālruni, lai mēs varētu ar Jums sazināties.

2. Ja vēlaties e-pastā iesniegt  oficiālu iesniegumu, nevis saņemt vispārīgu skaidrojumu, elektroniski nosūtītiem dokumentiem no fiziskām un juridiskām personām ir jābūt parakstītiem ar elektronisko parakstu! Ja Jūsu iesniegums tiks atsūtīts anonīmi vai bez e-paraksta, Rīgas Austrumu slimnīca ir tiesīga sniegt tikai vienīgi vispārīgu atbildi.

3. E-pasti un e-pieteikumi tiek apstrādāti ienākšanas rindas kārtībā.

Aktuāla informācija par pierakstu pie speciālistiem un uz izmeklējumiem

Uzmanību!

Pēc e-pieraksta nosūtīšanas gaidiet zvanu vai e-pastu no slimnīcas darbiniekiem. Jums tiks piedāvāts konkrēts pieraksta laiks.

E-pieraksts bez sekojošas telefoniskas vai elektroniskas vienošanās par pieraksta laiku nav derīgs.

Informācija atjaunota: 2016.11.02 - 14:23