Vienotais pacientu pieraksts

Lai pieteiktos vizītei pie speciālista vai izmeklējumiem lūdzam izmantot vienoto pacientu pieraksta tālruni, vai e-pieraksta formu!

(+371) 67000610

Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 18:00

Uzmanību!

Pašlaik var būt grūtības sazvanīt vienoto pacientu pieraksta tālruni, jo vienlaicīgi mūs cenšas sazvanīt vairāki desmiti zvanītāju. Gaidīšanas laiks līdz atbild zvanu centra darbinieks var pārsniegt 15 minūtes, lūdzam būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pieteikt vizīti jebkurā nedēļas dienā un laikā var elektroniski, aizpildot:

Piesakoties uz konsultāciju vai izmeklējumu elektroniski:

Pēc pieteikuma nosūtīšanas darba dienās no 8:00 līdz 18:00 gaidiet zvanu vai e-pastu no slimnīcas darbiniekiem un Jums tiks piedāvāts konkrēts apmeklējuma laiks. Katru dienu mēs saņemam vairākus simtus elektroniskos pieteikumus un tālruņa zvanus, tāpēc neuztraucieties, ja neatbildam uzreiz, visi pieteikumi tiek reģistrēti un apstrādāti ienākšanas rindas kārtībā.

Ja pieteiktā vizīte jāatliek vai kādu iemeslu dēļ vairs nav nepieciešama, lūdzam nosūtīt ziņojumu!

Šī informācija, ārstam organizējot savu darba dienu, ir ļoti svarīga, jo šajā laikā būs iespēja pieņemt citu pacientu. Atteikuma forma ir ērti aizpildāma pāris minūšu laikā, paldies.

Informācija atjaunota: 2018.09.26 - 9:20