Jūs atrodaties šeit

Uzņemšanas nodaļa

Uzmanību! Remontdarbu laikā mainīta ieeja Latvijas Onkoloģijas centra uzņemšanai.

Uzmanību! Pašlaik notiek Latvijas Onkoloģijas centra uzņemšanas telpu remonts un pacientu uzņemšana notiek pielāgotā reģistratūrā. Lai iestātos ārstēšanai stacionārā pacientiem jāizmanto Latvijas Onkoloģijas centra galvenā ieeja un tālāk jāseko norādēm.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem piekļūšana pagaidu uzņemšanas telpām pašlaik tiek nodrošināta no stacionāra „Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas klīnikas puses.

Plānots, ka pacientu uzņemšana līdzšinējā vietā, bet jau izremontētajās telpās varētu atsākties augusta beigās.

Remonta ietvaros plānots ierīkot mūsdienīgas un ērtas klientu reģistratūras telpas ar vairākām atsevišķām reģistratūras kabīnēm pacientu ērtībai un augstākai privātuma ievērošanai. Tas ļaus nākotnē apkalpot vairākus pacientus vienlaikus, tādējādi samazinot gaidīšanas laiku. Tāpat plānots paplašināt uzgaidāmo telpu, radot vairāk ērtu sēdvietu pacientiem, gaidot reģistrāciju uzņemšanai stacionārā. Remonta un telpu pārbūves ietvaros paredzēts izveidot papildus divas jaunas apskates telpas, kurās ietvertas arī sanitārās telpas, kas pēc pacientu reģistrācijas ļaus ātrāk sagatavot pacientus pārvešanai uz nodaļām.

Lūdzam pacientus un piederīgos būt saprotošiem un rēķināties ar šīm pārejošajām neērtībām. Reģistrēšanās kārtība apmeklējumam Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikā paliek nemainīga.


Uzņemšanas nodaļa uzņem tikai plānveida pacientus. Vietu stacionāra nodaļās un iestāšanās laiku nosaka stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” poliklīnikas ārsti, vienojoties ar pacientu. Uzņemšanas nodaļa strādā darbdienās no plkst. 8.00-17.00.

Stacionāra pacientus uzņem pirmdien – piektdien no plkst. 8.00 – 17.00.
Dienas stacionārā pacientus uzņem pirmdien – piektdien no 8.00 – 12.00.

Iestājoties stacionārā vai dienas stacionārā nodaļā jābūt līdzi šādiem dokumentiem:

 • pasei;
 • ģimenes ārsta nosūtījumam;
 • veselības apdrošināšanas polisei (ja tāda ir);
 • apliecība, kura apliecina atbrīvojumu no pacientu iemaksas:
 • Politiski represētas personas apliecība;
 • Černobiļas AES avārijas seku likvidācijā cietušās personas apliecība;
 • I. grupas invalīdu apliecība;
 • LR Iekšlietu, Aizsardzības Ministrijas darbinieka apliecība;
 • NMPD darbinieka apliecība;
 • Pašvaldības sociālā dienesta izsniegta izziņa, kas apliecina atbrīvojumu no pacienta iemaksas:
 • Trūcīgo izziņa.

Stājoties nodaļā, jāņem līdzi visi ģimenes ārsta vai speciālistu nozīmētie medikamenti – cukura diabēta, astmas u.c. blakus slimību ārstēšanai.

Katrs pacients, iestājoties stacionārā, aizpilda dokumentus, tai skaitā Ārstēšanās līgumu. Aicinām rūpīgi izlasīt un parakstīt līgumu! Ja rodas kādi jautājumi, uz tiem atbildēs Uzņemšanas nodaļas darbinieki.

Onkoloģiskām saslimšanām valsts noteiktā pacientu iemaksa par gultas dienu ir 7,11 eiro. Neonkoloģiskām saslimšanām gultas dienas maksa ir 10,00 eiro.
Informāciju par katra izmeklējuma vai analīzes izmaksām pacientiem sniedz Uzņemšanas nodaļas darbinieki.

Maksas pakalpojumi diennakts vai dienas stacionārā tiek sniegti pēc slimnīcā apstiprināta maksas cenrāža. Izrakstoties no diennakts vai dienas stacionāra nodaļas, pacients veic apmaksu par pakalpojumiem stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” kasē, 1.stāvā pēc izrakstītā rēķina, par ko saņem kases čeku. Maksātnespējas gadījumā nodaļas virsmāsa palīdzēs noformēt Atlikto maksājumu konkrētam laika posmam.


Informācija atjaunota: 2019.07.24 - 9:10