Jūs atrodaties šeit

Stacionārs Biķernieki

Stacionārā "Biķernieki" sniedz visaugstākā līmeņa palīdzību pacientiem ar apdegumiem un apsaldējumiem (Apdegumu centrā), kā arī ar gerontoloģiskām problēmām (Gerontoloģijas centrā). Latvijas Bērnu dzirdes centra bērnu audioloģijas nodaļā tiek ārstēti bērni ar dzirdes problēmām. Kopš 2011.gada novembra no stacionāra "Gaiļezers" uz stacionāru "Biķernieki" pārcelta Oftalmoloģijas klīnika, bet no  2013.gada 1.februāra izveidota Ķirurģiskās infekcijas klīnika.

Stacionāra "Biķernieki" galvenais ārsts ir Oskars Velmers, galvenā māsa - Natālija Kononova.

Pieejamība

Stacionārā „Biķernieki” personām ar invaliditāti, tostarp personām ratiņkrēslos, ir pieejami visi ārstu un procedūru kabineti, uzgaidāmās telpas, lifti un labierīcības. Pie galvenā korpusa centrālās ieejas ir iespējams piebraukt un vienlaicīgi novietot, bez maksas, trīs invalīdu automašīnas.Galvenā korpusa ēkā ir izbūvētas divas slīpās uzbrauktuves un viena iebrauktuve transporta liftā. Ir izstrādāts teritorijas ceļu satiksmes organizēšanas projekts, kurā ir paredzēts uzstādīt informatīvās ceļa zīmes, arī trīs invalīdu automašīnu stāvvietu zīmes ar norādēm.
Stacionārā „Biķernieki” invalīdiem ar ratiņkrēsliem, slīpā iebrauktuve nav korpusā Nr.6 (pašlaik netiek izmantota), un korpusā Nr. 2, pirmajā stāvā, kur atrodas stacionāra administrācija, bet vajadzības gadījumā, jebkura darbinieka pienākums ir iziet pie invalīda (informāciju nodrošina uzņemšanas nodaļas dežūrējošais personāls un pie centrālās iebrauktuves apsardzes darbinieki). Personām ar invaliditāti no personāla puses tiek pievērsta īpaša, viņu vajadzībām atbilstoša pieeja.

Kārtība, kādā SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” uzņem un ārstē pacientus programmas „Izgulējumu, tai skaitā komplicētu ar osteomielītu un ilgstoši nedzīstošu, hronisku mīksto audu čūlu (problēmbrūču) mikroķirurģiska ārstēšana” ietvaros


Stacionāra shēma


Stacionārs "Biķernieki"

Lielvārdes 68, Rīga, LV-1006

Vienotais informācijas un pacientu pieraksta tālrunis (+371) 67000610

Valsts Apdegumu centrs (+371) 67038323 (māsu postenis)

Gerontoloģijas centrs (+371) 67038176, (+371) 67038153

Latvijas Bērnu dzirdes centra nodaļa (+371) 67038238

Acu traumpunkts: (+371) 67038290

  • Stacionāra galvenais ārsts Oskars Velmers
  • Galvenā māsa Natālija Kononova
Informācija atjaunota: 2018.05.03 - 8:54