Jūs atrodaties šeit

Slimnīcas vēsture

  • Stacionārs "Latvijas Onkoloģijas centrs"
  • Stacionārs "Biķernieki"
  • Stacionārs "Linezers"

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca tika izveidota, apvienojot vairākas medicīnas iestādes, kas agrāk darbojās neatkarīgi viena no otras.

Sekojot Valsts veselības aprūpes struktūrplāna vadlīnijām, 2005.gada 1.augustā tika izveidota VSIA "Rīgas Austrumu slimnīca", kurā apvienojās trīs agrāk patstāvīgas slimnīcas –„Biķernieki”, „Latvijas Onkoloģijas centrs” un „Linezers”.

2007.gada 3.septembrī Rīgas Austrumu slimnīcai tika pievienots arī Diagnostikas centrs un Patoloģijas centrs. Mainījās arī pašas slimnīcas nosaukums - SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca".

2008.gada pavasarī tika pieņemts lēmums par klīniskās universitātes slimnīcas "Gaiļezers" un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas reorganizāciju apvienošanas ceļā.

2012.gada 1.aprīlī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca atbilstoši Ministru kabineta lēmuma, pārņēma ar infekciju slimību ārstniecību saistītās funkcijas, un slimnīcas sastāvā darbu uzsāka stacionārs „Latvijas Infektoloģijas centrs” un stacionārs „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”.


Informācija atjaunota: 2017.03.03 - 14:46