Jūs atrodaties šeit

Slimnīcas vadība

Valdes priekšsēdētāja Anita Slokenberga:

„Tāpat kā daudzās citās sfērās, arī cilvēka dzīvē ir trīs nedalāmas labās lietas – veselība, harmonija, skaistums.
Skaists cilvēks ir vesels un harmonisks.
Harmonisks cilvēks ir skaists un vesels.
Bet galvenais, vesels cilvēks ir skaists un harmonisks.
Mēs palīdzēsim Jums kļūt veseliem.”


Valdes loceklis prof. Viesturs Boka:

„Mūsu darbības filozofija ir strādāt rītdienai, censties ieviest nākotnes medicīnu Rīgas Austrumu slimnīcā jau šodien. Apvienojot spēkus un pieredzi, mazie darbi top lieli, slimnieku „Paldies!” dzirdam arvien biežāk un tie skan ar katru dienu jo sirsnīgāk, sniedzot vislielāko gandarījumu.”


Valdes loceklis Kaspars Plūme:

„Galvenais mērķis ir strādāt sabiedrības labā, ieguldot prasmes un pieredzi Latvijas lielākās slimnīcas attīstībā, lai kopējiem spēkiem turpinātu nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumu pieejamību visiem, kuriem tā nepieciešama.”


Valdes loceklis Artūrs Bērziņš:

„Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākais ārstniecības uzņēmums valstī, kas spēj nodrošināt medicīnisko palīdzību vissarežģītākajos gadījumos. Šeit veic unikālas operācijas, ievieš jaunas ārstniecības metodes, izglīto jau esošos un apmāca topošos medicīnas speciālistus. Vienlaikus pats uzņēmums ir kā liels un sarežģīts mehānisms, kam nepieciešama laba vadība. Ar savu darbu vēlos sekmēt uzlabojumus finanšu pārvaldības jomā, kas stiprinās kvalitatīvas medicīniskās palīdzības sniegšanu Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcā, no kā ieguvēji būs gan pacienti, gan darbinieki, gan Latvijas sabiedrība.”

 


Informācija atjaunota: 2017.01.19 - 12:43