Seminārs „Osteoporoze - aktualitāte, diagnostika, ārstēšanas principi”.

08.03.2013

Rīgas Stradiņa universitātes Iekšķīgo slimību katedra un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca šā gada 11.martā rīko semināru „Osteoporoze - aktualitāte, diagnostika, ārstēšanas principi”.
Seminārā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas diagnostiskās radioloģijas galvenais speciālists prof. Ardis Platkājis iepazīstinās ar osteoporozes mūsdienu radioloģisko diagnostiku un iespējām prof. Ardis Platkājis, savukārt internās medicīnas galvenais speciālists prof. Aivars Lejnieks informēs par osteoporozes ārstēšanas metodoloģiju.
Seminārā piedalīsies arī eksperte no Dānijas - Dagmara Kaspera, kura iepazīstinās ar kaulu aprites metabolisma laboratorajiem izmeklējumiem.
Semināra norises vieta: Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mazā konferenču zālē, Hipokrāta iela 2, Rīgā. Sākums: plkst. 14.00.
Semināra dalībniekiem tiks piešķirti Latvijas Ārstu biedrības apstiprināti 2 kredītpunkti.

Informācija atjaunota: 2013.03.20 - 12:32