Rīgas Austrumu slimnīcas darbinieki saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

02.05.2013

Veselības ministre Ingrīda Circene 2.maijā pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstus diviem Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Rīgas Austrumu slimnīcas) darbiniekiem - stacionāra "Biķernieki” Gerontoloģijas centra vadītājai Dainai Zepai un stacionāra "Gaiļezers” Bronhoskopijas kabineta medicīnas māsai Inesei Budzilai, tādējādi novērtējot viņu ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

Gerontoloģijas centra vadītāja D.Zepa Atzinības rakstu saņēma par ieguldījumu gerontoloģijas specialitātes attīstībā, bet Bronhoskopijas kabineta medicīnas māsa I.Budzila - par ieguldījumu māsu apmācībā.

Rīgas Austrumu slimnīca sveic D.Zepu un I.Budzilu un novēl panākumus turpmākajā darbībā!

Kopumā Veselības ministrijas svinīgajā pasākumā tika godināti 28 veselības aprūpes nozares darbinieki.

Informācija atjaunota: 2013.05.09 - 10:40