Jūs atrodaties šeit

Operāciju bloks

2016. gada janvārī pēc rekonstrukcijas stacionārā "Gaiļezers" tika atklāts jaunais daudzfunkcionālais Operāciju bloks, kas ir kļuvis par Baltijā lielāko operatīvās ķirurģijas centru. Līdz ar to pacientiem ķirurģiskā palīdzība ir pieejama jaunā kvalitātē. 

Stacionāra "Gaiļezers" divos stāvos izvietotas 22 daudzfunkcionālas augstas noslodzes operāciju zāles ar lielu pacientu caurlaidību, paaugstinātu pacientu drošību un modernu augsto tehnoloģiju pieejamību, kā arī komfortabliem darba apstākļiem personālam. Būtiski ir uzlabots epidemioloģiskais režīms un samazināts intrahospitālās infekcijas risks, ko nodrošina īpašas ventilācijas sistēmas. 7 zāles ir īpaši pielāgotas darbam ar jonizējošo starojumu. Ekspluatācijas laikā ir iespēja zāles brīvi komplektēt ar dažādiem mērķiem paredzētu ķirurģisko un anestezioloģisko aprīkojumu, līdz ar to ir gan universālas zāles ar augstu mobilitāti, gan zāles, kas īpaši piemērotas konkrētām augstas sarežģītības operācijām. 

Gada laikā Rīgas Austrumu slimnīcā kopumā tiek veiktas gandrīz 29 tūkstoši operāciju, vairāk nekā puse stacionārā „Gaiļezers”. Slimnīca uzņem smagākos gadījumus no visas Latvijas, arī Zolitūdes traģēdijā vissmagāk cietušie nonāca tieši šeit, ir palielinājusies tās kapacitāte, un slimnīcu par stratēģiski nozīmīgu sadarbības partneri Austrumeiropā ir atzinušas pat ASV Aizsardzības ministrijas struktūras. 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā stacionārā „Gaiļezers” tiek nodrošināta neatliekamā un plānveida ķirurģiskā palīdzība tādos profilos kā vispārējā ķirurģija, abdominālā, endokrīnā, hepatobiliārā ķirurģija un neiroķirurģija, politraumas, traumatoloģija un ortopēdija, mikroķirurģija uroloģija, ginekoloģija, proktoloģija un asinsvadu ķirurģija.

Operāciju bloka vadītājs dr. Pēteris Tomiņš

Operāciju bloka virsārsts dr. Egils Cunskis

Operāciju bloka virsmāsa Līga Skuja

Operāciju bloka atbildīgā operāciju māsa Alīna Haidarova

Operāciju bloka kolektīvs

 


Skatīt visas bildes
Informācija atjaunota: 2019.03.28 - 14:24