Notiks konference par onkoloģisko pacientu aprūpi

20.02.2013

Konferenci atklās Rīgas Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētājs prof.Viesturs Boka. Turpinājumā liela uzmanība tiks veltīta staru terapijas pacientu aprūpes jautājumiem – ar referātiem par pacientu pašaprūpi staru terapijas laikā, staru terapijas blaknēm, onkoginekoloģisko staru terapijas pacientu aprūpes problēmām un radionuklīdo diagnostiku un terapiju uzstāsies Latvijas Onkoloģijas centra speciālisti un pārstāvji no P.Stradiņa KUS. Par autologo un alogēno kaulu smadzeņu cilmes šūnu transplantāciju runās speciālisti no stacionāra „Linezers” Hematoloģijas - transplantācijas nodaļa, skarti tiks arī jautājumi par ķīmijterapijas pacientu aprūpes iespējām.
Ar inovatīvu pieeju - vizuālplastisko mākslas terapiju onkoloģisko pacientu aprūpē iepazīstinās Latvijas Onkoloģijas centra sociālā darbiniece un biedrības „Dzīvības koks” valdes locekle Ramona Kokina.

Konference notiks Latvijas Onkoloģijas centra konferenču zālē Rīgā, Hipokrāta ielā 4.

Informācija atjaunota: 2013.02.20 - 13:07