Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļa

Nodaļa nodrošina nepārtrauktu augsti kvalificētas neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu infekcijas slimību slimniekiem. Nodaļas speciālisti nodrošina arī ambulatoro veselības aprūpi infekcijas slimību pacientiem (ārpus primārās veselības aprūpes ārsta un stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” Konsultatīvās nodaļas darba laika) – noņem piesūkušās ērces, nodrošina imunizāciju pret trakumsērgu, konsultē par HIV steidzamās pēcekspozīcijas profilakses uzsākšanu, u.c. Nodaļā veic arī plānveida ārstēšanai paredzēto pacientu uzņemšanu stacionārā.
Gada laikā nodaļā tiek sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība un konsultācijas aptuveni 10 000 pacientiem.

Speciālisti:

Nodaļas vadītāja: dr. Irina Ribakova
Nodaļā dežūrrežīmā strādā visi infekcijas slimību un neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas jomā sertificēti stacionāra ārsti.

Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas nodaļa, Rīgā, Linezera ielā 3, (+371) 67014552

IZZIŅAS: (+371) 67014595
Darba dienās 8.00 - 16.30