Jūs atrodaties šeit

Multiplās sklerozes vienība

Stacionārā "Gaiļezers" darbojas Multiplās sklerozes vienība, nodrošinot pacientiem pilna cikla aprūpi – ambulatorās konsultācijas un stacionāro izmeklēšanu, terapijas panesamības kontroli un medikamentu lietošanas apmācības. Multiplās sklerozes vienība nodrošina pacientiem ne tikai Latvijā tradicionālo slimības paasinājumu ārstēšanu, bet arī imūnmodulējušo terapiju, kas samazina paasinājumu biežumu un smagumu, vai ļoti veiksmīgos gadījumos gandrīz pilnībā atbrīvo no paasinājumiem.

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca kā lielākā daudzprofila slimnīca valstī Multiplās sklerozes vienības aprūpē esošajiem pacientiem spēj piedāvāt dažādu nozaru speciālistu konsultācijas, tai skaitā, neiroradiologu, imunologu, rehabilitologu, neiropsihologu. Īpaša uzmanība tiek pievērsta diagnostikai, magnētiskās rezonanses izmeklējumu izvērtēšanā sadarbojoties ar augstākā līmeņa neiroradiologiem, kas īpaši specializējušies demielinizējošo slimību diagnostikā.

Multiplās sklerozes vienība katram pacientam nodrošina individualizētu pieeju un uzraudzību ārstēšanās procesā. Pacienti tiek apmācīti medikamentu ievadīšanā, aprūpes personāls regulāri kontrolē, vai pacientiem nerodas blaknes no medikamentu lietošanas, tiek uzraudzīts, lai pacienti regulāri veic nepieciešamās analīzes.

Stacionārā „Gaiļezers” darbu uzsācis arī multiplās sklerozes vienības ambulatorais kabinets, kur pacientus konsultē neirologs un kvalificēta medmāsa, nodrošinot slimnieku aprūpi, kā arī pacientu un radinieku izglītošanu.


Lai pieteiktos ambulatorajai speciālista konsultācijai, zvaniet darba dienās no 8:00 līdz 18:00 pa tālruni: 67000610 vai  aizpildiet

e-pieraksta formu

Jautājumiem un ierosinājumiem:

info@aslimnica.lv vai msinfo@aslimnica.lv


Informācija atjaunota: 2018.03.09 - 8:24