Jūs atrodaties šeit

Laboratorijas dienests

Laboratorijas dienesta laboratorijas, kas atrodas trīs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāros (Gaiļezers, Latvijas Infektoloģijas centrs un Tuberkulozes un plaušu slimību centrs) ir lielākā slimnīcu laboratoriju struktūra Latvijā, kas nodrošina laboratorisko pakalpojumu klāstu mūsu slimnīcas stacionāru un poliklīnikas pacientiem, kā arī ārējiem klientiem 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Laboratorijas dienesta profesionāļu komandu veic izmeklējumus pasūtītājiem ar konkurētspējīgām un mūsdienīgām visa veida laboratoriskās testēšanas iekārtām un metodēm, kā arī nodrošina apmācību, zinātnisko pētniecību, tālākizglītību un starptautisko sadarbību laboratoriskās medicīnas jomā.

Iesakām visus laboratoriskos izmeklējumus, tostarp arī ar ģimenes ārsta nosūtījumu nodot un veikt mūsu Laboratorijas dienestā!

Jūsu ieguvums:

  • Pacienta izmeklējumu rezultāti būs uzreiz elektroniski pieejami mūsu slimnīcas ārstiem un tiks droši uzglabāti kopā ar citiem pacienta medicīniskajiem datiem.
     
  • Ja ierodaties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem un Jums vizītes laikā noteiks, ka būs nepieciešamas analīzes, tās varēsiet veikt mūsu laboratorijās steidzamības kārtā (CITO). Analīžu rezultāti būs pieejami iespējami īsā laika posmā un Jums nevajadzēs tērēt savu laiku, lai ierastos slimnīcā atkārtoti.

2019. gada nogalē stacionārā "Gaiļezers" pacientu ērtībām atvērts mūsdienīgs analīžu nodošanas punkts. Tas atrodas apmeklētājiem ērti pieejamā vietā - galvenās ieejas foajē, 0. stāvā, blakus garderobei.

Ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu Laboratorijas dienests nodrošina visus laboratoriskos izmeklējumus, kuri ir valsts apmaksāti. Ar valsts apmaksāto un maksas laboratorisko izmeklējumu sarakstu var iepazīties pielikumā sadaļā Pacientiem.

Laboratorijas dienests sniedz arī maksas pakalpojumus gadījumos, ja pacients vēlas veikt laboratoriskos izmeklējumus bez ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījuma. Arī šo izmeklējumu rezultāti saglabāsies slimnīcas datu bāzē un būs pieejami pacientam un viņa ārstam Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas struktūrvienībās. Ar maksas laboratorisko izmeklējumu sarakstu var iepazīties ŠEIT.

Šeit var izdrukāt laboratorijas veidlapu: vēlamais drukas izmērs A3


IZMEKLĒJAMĀ MATERIĀLA NODOŠANA

Stacionārs “Gaiļezers”

  • Analīžu nodošanas punkts 0. stāvā, darbadienās no plkst. 8:00 līdz 16:00

Stacionārs “Latvijas  Onkoloģijas centrs” 

  • 30. kabinets Ambulatorās daļas 2. stāvā, darbadienās no plkst. 8:00 līdz 16:00

Stacionārs «Biķernieki»

  • darbadienās no plkst. 8:00 līdz 12:00

Stacionārs “Latvijas Infektoloģijas centrs”

  • Administrācijas korpuss 1. stāvs, 117. procedūru kab., darbadienās no plkst. 8:00 līdz 18:00 

Informācija par Laboratorijas dienesta laboratorijām:

Laboratorija Latvijas infektoloģijas centrā (LIC)

Laboratorija stacionārā “Gaiļezers”

Laboratorija Tuberkulozes un plaušu slimību centrā (TPSC)


                    
Laboratorijas dienesta vadītāja                        Laboratorijas dienesta vadītājas vietnieks
Nataļja Rešetņaka                                              Sergejs Ņikišins

 

Esat laipni gaidīti mūsu laboratorijās!


Elektroniskā forma jautājumiem, ierosinājumiem, atsauksmēm un pretenzijām


Informācija atjaunota: 2021.01.20 - 15:19