Jūs atrodaties šeit

Kardioloģijas nodaļa

Izveidota 1980.gadā līdz ar slimnīcas atklāšanu un līdz 2010.gadam darbojās kā terapeitiska profila nodaļa (9.nodaļa). Pieaugot nepieciešamībai pēc kardioloģiskā profila gultām, nodaļa tika reorganizēta un 2010.gadā iekļauta Sirds asinsvadu slimību klīnikas sastāvā kā kardioloģijas nodaļa, kurā patlaban iespējama vispusīga gan neatliekamās, gan plānveida kardioloģiskās palīdzības sniegšana 60 pacientiem.
Nodaļā darbojas labi aprīkota intensīvās terapijas palāta ar 6 funkcionālām gultām.
Nodaļa pamatā nodrošina palīdzību pacientiem ar hroniskām sirds saslimšanām, sirds mazspēju, arteriālu hipertensiju, iekaisīga rakstura sirds slimībām, hroniskiem sirds ritma traucējumi, kā arī zemāka riska akūtiem kardioloģiskiem pacientiem.
Nodaļā pieejama diennakts pacientu monitorēšanas sistēma, kas pieļauj vākt arī telemetrijas datus par pacienta sirdi brīžos, kad tas staigā, vai atrodas ārpus nodaļas. Pacientu palātas pārsvarā 2 un 4 vietīgas. Visas palātas ir apgādātas ar signalizācijas ierīcēm. Visi nodaļas ārsti ir sertificēti kardiologi ar lielu darba pieredzi gan internajās slimībās, gan kardioloģijā.

Speciālisti:

Nodaļas ārsti kardiologi: dr. Andris Šlahota, dr. Elita Vārava, dr. Jeļena Šafro, dr. Aldis Strēlnieks.


Informācija atjaunota: 2019.01.29 - 13:09