Jaunā rentgenogrāfijas iekārta Rīgas Austrumu slimnīcā

Jaunās paaudzes „GE” rentgenogrāfijas iekārtas nodrošina mūsdienīgu pacientu izmeklēšanu un slimību diagnostiku. Bez parastiem izmeklējumiem tā atļauj veikt specializētus izmeklējumus ortopēdijā – piemēram, mugurkaula vai kājas rentgenogrāfiju visā garumā. Šādi izmeklējumi ir nepieciešami pirms gūžas vai ceļa locītavas endoprotezēšanas vai mugurkaula deformāciju izvērtēšanai pie skoliozes.
Iekārta ir piemērota veikt izmeklējumus pacientiem ar kustību ierobežojumiem, tas ir sevišķi nozīmīgi pēc traumām vai citām operācijām. Tā kā attēlus iegūst digitālā formātā tos var viegli apstrādāt un iegūt trīsdimensiju attēlus, kas ir ļoti svarīgi, lai apskatīt izmeklējamo objektu no visām pusēm pirms operācijas. Pateicoties jaunajai attēlu apstrādes darba stacijai ir iespējams arī plānot operācijas, izvēlēties atbilstoša izmēra endoprotēzes.

Informācija atjaunota: 2016.03.16 - 14:50