Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļa

Nodaļā tiek nodrošināta neatliekamā palīdzība dzīvībai svarīgo organisma funkciju atjaunošanai vai uzturēšanai smagu infekcijas slimību pacientiem. Nodaļas pacienti – cilvēki ar infekcijas slimību izraisītām komplikācijām, kā arī ar dzīvībai bīstamām kombinētām komplikācijām – kuriem nepieciešama diennakts novērošana un intensīva ārstēšana.
Pacientiem dzīvībai bīstamos gadījumos operatīvi tiek sniegta neatliekamā palīdzība. Gada laikā nodaļā ārstējas vidēji 340 pacienti, veiktas vairāk nekā 600 dažāda veida medicīniskās manipulācijas.

Speciālisti:

Nodaļas vadītājs: Marina Šuvalova
reanimatologs-anesteziologs
Nodaļā strādā 6 sertificēti ārsti reanimatologi.
Nodaļas mediķi ar saviem pētījumiem un ziņojumiem piedalās zinātniskajās konferencēs un kongresos, regulāri informē par savu darbu Latvijas Anesteziologu un Reanimatologu asociāciju.

Virsmāsa: Jeļena Savrasova

• Nodaļas kolektīvs