Jūs atrodaties šeit

Intensīvās terapijas klīnika

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Intensīvās terapijas klīnika atrodas stacionārā "Gaiļezers". Klīnikas uzdevums ir nodrošināt augsti kvalificētus un specializētus medicīniskus pakalpojumus dažāda profila kritiski slimiem pacientiem: politraumas, neiroķirurģijas, kardioloģijas, ķirurģiskiem u.c.

Ārstēšana tiek veikta monitorējot un uzturot traucētās dzīvības funkcijas, izmantojot  nepieciešamos diagnostiskos un ārstnieciskos pasākumus atbilstoši mūsdienu prasībām. Klīnikā ir 23 intensīvās terapijas gultas, aprīkotas ar modernu aparatūru. Ik gadu ITK tiek ārstēti ~ 1700 pacienti.

Slimnieku aprūpi nodrošina kvalificēts personāls: ārsti anesteziologi, reanimatologi, ārstu palīgi, māsas un māsu palīgi. ITK māsas ir speciāli sagatavots  personāls ar papildus apmācību intensīvā terapijā. Ārsti un māsas pastāvīgi  un regulāri papildina savas zināšanas dažādos kursos, semināros, kongresos un citos veidos. 

Diennakts medicīnisko palīdzību nodrošina 4 ārsti, 8 māsas un māsu palīgi. Personāls strādā ciešā sadarbībā ar citu klīniku speciālistiem.
ITK personāls piedalās arī jauno speciālistu sagatavošanā – ārstu-rezidentu un studentu apmācībā.

Informācijas tālr. 67041019

Pacientu apmeklēšanas laiki: 13.00 – 14.00 un no 18.00 – 19.00

Speciālisti:

Klīnikas vadītāja Daina Rožkalne tālr. 67042459

Klīnikas virsmāsa Jeļena Ozola tālr. 67041460

Ārsti – Inga Sujete,  Andris Apsītis, Biruta Kazakeviča, Aleksandrs Sokolovs, Andrejs Andrianovs, Gaļina Marčenko, Vija Raudzena, Inese Rinkeviča, Oksana Skvarkovska, Mihails Arons, Irēna Leite u.c.


Svarīgi zināt - Pacients intensīvās terapijas nodaļā


  • Klīnikas kolektīvs
  • Klīnikas vadītāja Daina Rožkalne
  • Reanimatologs-anesteziologs Andris Apsītis
  • Reanimatoloģe-anestezioloģe Inese Rinkeviča
  • Reanimatoloģe-anestezioloģe Vija Raudzena
Skatīt visas bildes
Informācija atjaunota: 2019.09.17 - 13:46