Jūs atrodaties šeit

Iekšķīgo slimību nodaļa (8. nodaļa)

Uzmanību!

Nodaļa telpu remontdarbu dēļ ir pārcelta uz stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" 8 stāvu!


Iekšķīgo slimību nodaļā galvenokārt tiek uzņemti pacienti ar nieru saslimšanām – akūtām nieru infekcijām, hronisku nieru slimību paasinājumu, nieru mazspēju (ja nav nepieciešama nieru aizstājējterapija) gadījumos.

Tāpat nodaļā tiek sniegta palīdzība:

  • pacientiem ar stenokardiju, hronisku sirds nepietiekamību, vidēji smagas pakāpes pneimoniju, bronhītu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlām, cukura diabētu ar dažādām komplikācijām;
  • onkoloģisko saslimšanu pacienti, kam nepieciešama tūlītēja palīdzība (atsāpināšana, asiņošanas apturēšana, pleiras telpas un sacīta punkcijas);
  • neiroloģisko slimību pacientiem ar hroniskām sāpēm, pēc pārslimotiem galvas smadzeņu asinsrites traucējumiem.

Nodaļā nonāk pacienti ar paaugstinātu asinsspiediens, tiek diagnosticēts un ārstēts līdz stacionēšanai neskaidrs drudzis.

Iekšķīgo slimību nodaļā nepieciešamības gadījumā ir iespēja veikt vispusīgus attēldiagnostikas un laboratoriskos izmeklējumus – ultrasonoskopiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi, nieru biopsiju, asins bioķīmiskās analīzes, asins un urīna uzsējumus.

Pacientiem ir iespēja ārstēties dienas stacionārā. Šajā gadījumā nepieciešams ārsta nosūtījums. Pacienta iemaksa par katru dienu ir 5 lati, uzturēšanās slimnīcā pa nakti kopējā palātā – 9,40 lati.

Speciālisti

Nodaļas vadītāja: Dzintra Krastiņa, sertificēta nefroloģe
Ārsti:
Skaidrīte Kļaviņa, sertificēta nefroloģe
Anita Grunte, sertificēta nefroloģe
Areta Lurie, sertificēta interniste un dietoloģe.


  • Nodaļas kolektīvs
  • Nodaļas vadītāja Dzintra Krastiņa
  • Nodaļas ārste Areta Lurie
Skatīt visas bildes
Informācija atjaunota: 2019.06.28 - 13:55