Jūs atrodaties šeit

Galvas un kakla ķirurģijas nodaļa

Nodaļā ārstējas slimnieki ar morfoloģiski pierādītiem vai onkoloģiski aizdomīgiem audzējiem mutes dobumā, rīklē, balsenē, degunā un deguna blakus dobumos, ausīs, vairogdziedzerī, siekalu dziedzeros, sejas mīkstajos un kaulaudos, kakla mīkstajos audos.

Visus Latvijas iedzīvotājus ar aizdomām par onkoloģisku saslimšanu stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” poliklīnikā konsultē augsta līmeņa nodaļas ārsti. Katru nedēļu piektdienās notiek ārstu konsīlijs, kurā izvērtē katra pacienta optimālāko ārstēšanas taktiku.

Operatīvai terapijai slimnieki tiek sagatavoti ambulatori, un operācija vairumā gadījumu notiek nākošajā dienā pēc iestāšanās nodaļā.

Operāciju apjoms ir individuāls - no minimāli invazīvām līdz plašām rekonstruktīvām operācijām. To nosaka audzēja lielums, izplatības ceļi un slimnieka vispārējais stāvoklis. Nodaļai ir cieša sadarbība ar anesteziologiem, radiologiem, endokrinologiem, mikroķirurgiem, neiroķirurgiem, asinsvadu ķirurgiem un citiem speciālistiem, lai slimnieks varētu saņemt augsti kvalificētu ārstēšanu.

Gadā vidēji galvas un kakla ķirurģijas nodaļā veic ap 1300-1400 dažādas operācijas.

Speciālisti:

Nodaļas vadītājs: dr. Juris Tārs
LOR un mutes sejas-žokļu ķirurgs

LOR speciālisti galvas un kakla onkoloģijā dr. Inta Trauciņa, dr. Elza Rāte, dr. Romāns Dzalbs, dr.Viktors Ustiņins, mutes dobuma un sejas-žokļu ķirurgi prof. Egils Korņevs, dr. Gunārs Lauskis. 

Virsmāsa: Olga Bolgova


  • Nodaļas kolektīvs
  • Nodaļas vadītājs dr. Juris Tārs
  • Dr. Gunārs Lauskis
  • Dr. Viktors Ustiņins
  • Dr. Inta Trauciņa
Skatīt visas bildes
Informācija atjaunota: 2018.05.21 - 10:37