Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnika

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnika ir Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas struktūrvienība, kuras misija ir biopsihosociālas jeb uz funkcionēšanu balstītas ārstniecības un rehabilitācijas attīstīšana. Klīnikas darbības mērķis, iesaistoties kopējos ārstniecības procesos, pētniecībā un izglītošanas aktivitātēs veicināt ārstēto pacientu funkcionēšanas un dzīves kvalitātes pieaugumu un komplikāciju un ārstēšanas laiku mazināšanos.

Klīniku veido piecas struktūrvienības, kuras teritoriāli ir izvietotas:

• Stacionārā „Gaiļezers”
  1. Rehabilitācijas nodaļa;
  2. Fizikālās medicīnas nodaļa, sniedz pakalpojumus arī Stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs”;
  • Stacionārā ”Biķernieki”
  1. Rehabilitācijas nodaļa sniedz pakalpojumus Stacionāros „Biķernieki” un „Linezers”, kā arī Stacionārā „Latvijas infektoloģijas centrs”;
  • Stacionārā „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”
  1. Rehabilitācijas nodaļa;

Sociālais dienests - sniedz pakalpojumus visos Sabiedrības stacionāros. Sociālā darba pakalpojums ir reģistrēts Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā.

Speciālisti:

Klīnikas ārstnieciskās un pētnieciskās darbības pārraudzību veic Galvenais speciālists fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā profesors Aivars Vētra;

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnikas vadītāja pienākumu izpildītāja - Dr. Illa Mihejeva;

Klīnikas virsmāsa - Anita Smeltere.

Klīnikas personālam ir daudzu gadu laikā uzkrāta pieredze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu sniegšanā slimību vai traumu akūtajā un hroniskajā fāzē.

Ierodoties pie ārsta vai funkcionālā speciālista konsultāciju būs nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums, izraksti, izmeklējumu rezultāti.

Ierodoties pie funkcionālā speciālista uz nodarbību,  būs nepieciešams ērts apģērbs, stabili apavi.

Pakalpojuma apmaksa notiek pirms konsultācijas vai nodarbības kasē skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Esat laipni gaidīti Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnikas nodaļās!

Informācija par cenām ŠEIT

Pieejamas atlaižu kartes info ŠEIT

Konsultē Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnikas darbinieki:

Kādai vajadzētu būt ideālai sēdoša darba darītāja dienai

Tipiskākās kļūdas sēdēšanas pozā pie datora, kas noved pie muguras un citām sāpēm

Izvingrojies turpat, pie datora! Vingrojumi sēdoša darba darītājiem pret muguras un citām sāpēm

Informatīvi materiāli

Egonomika

Kritienu risks

Rīšanas traucējumi

Tehniskie palīglīdzekļi

Līdzsvara - koordinācijas vingrojumi

Muguras sāpes

Fizioterapija pēc mastektomijas

Vingrojumi kakla un plecu daļai

Kontakti:

Stacionārā „Gaiļezers” tālr.  67042950 (administrators);

Stacionārā „Biķernieki” tālr. 67038267;

Stacionārā „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” tālr. 67048290.

• Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnikas vadītāja pienākumu izpildītāja, Dr. Illa Mihejeva
  • Klīnikas virsmāsa, Anita Smeltere
Informācija atjaunota: 2016.12.07 - 8:46