Esiet sveicināti Rīgas Austrumu slimnīcas jaunajā interneta mājas lapā

25.02.2013

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Viesturs Boka: „Komunikācija starp ārstu un pacientu sen vairs nav tikai pareizas diagnozes noteikšana, vai zāļu recepšu izrakstīšana. Katrai pusei šajā procesā ir sava atbildība un slimnīcai tā ir spējā izskaidrot un padarīt vienkāršu un saprotamu informāciju par to, ko spēj piedāvāt mūsdienu medicīna un moderna ārstniecības iestāde –  universitātes slimnīca. Mēs vēlamies, lai tie 490 000 ambulatorie un 92 000 stacionārie pacienti, kuri pagājušajā gadā ārstējās pie mums un arī turpmāk izmantos šeit sniegtās ārstniecības iespējas, kļūtu informētāki un izglītotāki, un mūsu savstarpējā saskarsmē ar vien mazāk ieviestos neskaidrības un pārpratumi.”

„Kā jebkuram uzņēmumam, arī mums svarīgākais ir mūsu klients – komunikācija ar pacientiem un, kas ne mazāk svarīgi, ar viņu piederīgajiem, ir absolūta slimnīcas ārējās komunikācijas prioritāte. Tāpēc izstrādājot jauno mājas lapu, mūsu galvenais uzdevums bija paplašināt informācijas apmaiņas iespējas. Lietotājiem ir pieejams diskusiju forums, un ceram, ka tas ļaus mums atklāt vēl risināmas problēmas un uzlabot savu darbu,” norāda slimnīcas Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Normunds Beļskis un piebilst, ka „ērtāks ir padarīts arī e- pieraksts pie slimnīcas speciālistiem un lapa ir pielāgota arī cilvēkiem ar redzes problēmām.”

Drīzumā slimnīcā tiks ieviests arī iekšējās saziņas tīkls darbiniekiem - intranets, kas ļaus uzlabot uzņēmuma vadību, nodrošinot operatīvu informācijas un viedokļu apriti. Nepieciešamību uzlabot šo resursu noteica slimnīcas sarežģītā struktūra – 4800 darbinieki, kuri strādā sešos ģeogrāfiski dažādās vietās izvietots stacionāros, kas apgrūtina iekšējās komunikācijas veidošanu.

Projekts par slimnīcas interneta mājas lapas un iekšējā saziņas tīkla izveidi tika uzsākts 2011. gadā. 2012. gadā atklātā konkursā „SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” mājas lapas un intraneta lapas izveide un uzturēšana” uzvarēja SIA „Softikom” ar lētāko piedāvājumu 36 000Ls apjomā. Projekta finansēšanas avots ir valsts galvotā aizdevuma līdzekļi.

SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā, kas sniedz augsti specializētu stacionāro un ambulatoro veselības aprūpi Rīgas pilsētas un Latvijas iedzīvotājiem. Slimnīca ir bāzes vieta Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes studentu apmācībai kopumā sešos slimnīcas stacionāros – „Gaiļezers”, „Linezers”, „Biķernieki”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Latvijas Infektoloģijas centrs” un „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”.

Informācija atjaunota: 2013.02.25 - 14:26