Jūs atrodaties šeit

Bronhoskopiju kabinets

Elpceļu izmeklējumu veikšana vienas dienas laikā!

2011.gada augustā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes stacionārā „Gaiļezers” tika atklāts jauns, modernizēts, Eiropas standartiem atbilstošs Bronhoskopiju kabinets.
Šis ir vienīgais Latvijā kabinets, kur tiek veiktas ambulatorās izmeklēšanas vienas dienas laikā, pielietojot sedāciju.


Kabinetā tiek veiktas diagnostikas un ārstnieciskās manipulācijas. Bronhoskopiju kabinets ir aprīkots ar aparatūru, ar kuras palīdzību ir iespējams atklāt plaušu vēzi jau agrīnā stadijā, kā arī veikt precīzu histoloģiskā materiāla iegūšanu, kas palīdz tālākas ārstēšanās taktikas izvēlē. Kabinetā tiek veikti izmeklējumi gan stacionāra, gan ambulatorajiem pacientiem.


Ambulatorajiem pacientiem vienas dienas laikā, pielietojot īslaicīgu sedāciju, tiek veikts izmeklējums, un pacients pēc 2 stundām var doties mājās. Tādā veidā pacientiem tiek piedāvāts saņemt kvalificētu, profesionālu palīdzību, neatrodoties ilgstoši slimnīcā un samazinot izdevumus par ārstēšanos. Bronhoskopiju kabinets ir aprīkots ar divām observācijas (novērošanas gultām) ambulatoro pacientu monitorēšanai pēc veiktajiem izmeklējumiem.


Pakalpojumi
Bronhoskopiju kabinetā ir iespējams veikt elpceļu izmeklēšanu diagnostiskos nolūkos bronhiālās astmas, hronisku plaušu saslimšanu, iekaisumu un onkoloģisko procesu gadījumos, kā arī veikt tuberkulozes diagnostiku. Veicam elpceļu lūmenu atjaunošanu un stentu ievietošanu labdabīgu un ļaundabīgu stenožu gadījumos. Ar laiku Bronhoskopiju kabinetā plānots veikt pleiras dobuma izmeklēšanu un pleiras dobuma punkcijas ultrasonoskopijas kontrolē, kā arī traheostomētu pacientu aprūpi. Tuvākajā laikā Bronhoskopiju kabinets tiek aprīkots ar radioloģisko aparatūru, kas ļaus izmeklējumus veikt ar vēl lielāku precizitāti.

Tehnoloģijas
Bronhoskopiju kabinets ir aprīkots ar modernām tehnoloģijām – video un autoflouriscences bronhoskopiem, kas ļauj precizēt histoloģiskā materiāla iegūšanas vietu un palīdz atklāt vēzi agrīnā stadijā, izmantojot autoflouriscences sistēmu. Elpceļu rekonstrukcijai tiek izmantota argona plazma.

Apmaksas sistēma
Bronhoskopijas kabinets veic valsts apmaksātas manipulācijas pacientiem ar ģimenes ārsta nosūtījumu, kā arī pieņem pacientus ar apdrošināšanas polisēm un par pilnu samaksu.


Pieraksta tālrunis 67042363


  • Bronhoskopiju kabineta kolektīvs
  • Kabineta vadātājs Ainars Zariņš
Informācija atjaunota: 2013.01.22 - 14:53