Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļa

Nodaļa nodrošina:

• anestezioloģijas pakalpojumus stacionārā „Linezers”, veicot vispārējās un reģionālās anestēzijas pacientiem ar žultspūšļa un proktoloģiskām saslimšanām, vairogdziedzera pataloģiju, trūci, LOR pacientiem, „Brūču klīnikas” profila pacientiem, „Embrions” centra pacientiem pie mākslīgo apaugļošanu nodrošinošām manipulācijām.
  • pacientu apskati, izmeklēšanu, sagatavošanu pirms operācijas;
  • plānveida un neatliekamo intensīvo terapiju hemataloģiska, terapeitiska un ķirurģiska profila stacionāra „Linezers” pacientiem;
  • anesteziologa ambulatoras konsultācijas pacientiem pirms plānveida operācijām.

Vidēji gadā tiek veiktas 1800 anestēzijas ar mūsdienu prasībām atbilstošu aprīkojumu, kas kontrolē un nodrošina pacienta sāpju sindroma ārstēšanu, mākslīgo ventilāciju un vitālo funkciju kontroli anestēzijas laikā, agrīnā pēcoperācijas periodā.

Intensīvajā terapijā tiek uzņemti kritiski slimi pacienti ilgstošai intensīvai aprūpei, mākslīgai plaušu ventilācijai un medicīniskai korekcijai. Nodaļā aprūpe, ārstēšana un dažādas manipulācijas tiek nodrošinātas vairāk kā 1500 pacientiem gadā.

Speciālisti:

Nodaļas vadītāja: Anna Zelča

A-IT nodaļā strādā kvalificēts, sertificēts personāls: ārsti anesteziologi-reanimatalogi, māsas-anestēzistes, māsu palīgi, kas regulāri papildina savas zināšanas kursos, semināros, kongresos.

Ārsti anesteziologi-reanimatalogi:

Ilze Mežavilka