Slimnīcas aktualitātes

Rīgas Austrumu slimnīcas pārstāvji attālināti tikās ar studentiem – potenciālajiem darbiniekiem

23.11.2020

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas medicīnas māsas tika aicinātas piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžas organizētajās tiešsaistes karjeras dienās, kas studiju programmai "Māszinības" norisinājās 2020. gada 4. novembrī un studiju programmai "Ārstniecība" 12. novembrī.

Lasīt vairāk

AS "Olainfarm" ziedo līdzekļus Rīgas Austrumu slimnīcas Nacionālajai references laboratorijai Covid-19 analīžu aprīkojuma iegādei

23.11.2020

AS "Olainfarm" šogad korporatīvo dāvanu vietā partneriem un klientiem izvēlējās ziedot, lai ierobežotu un mazinātu Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā. Uzņēmums ziedoja līdzekļus gandrīz 18 tūkstošu vērtībā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fondam. Šie finanšu līdzekļi tika novirzīti aprīkojuma iegādei Nacionālās mikrobioloģijas references laboratorijai, kas šobrīd veic Covid-19 vīrusa testēšanu ar nākamās paaudzes sekvencēšanas metodi.

Lasīt vairāk

Slimnīcas valde sveic svētkos!

18.11.2020

Sveicam valsts svētkos!

Lasīt vairāk

Ārkārtas situācijas laikā pacientiem var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas

17.11.2020

Lai maksimāli ierobežotu inficēšanās riskus, ārkārtas situācijas laikā pacientiem, kas ārstējas nodaļās var nodot tikai pašas nepieciešamākās lietas.

Lapas