Slimnīcas aktualitātes

Ārvalstu zāļu ražotāji krīzes laikā sniedz atbalstu Tuberkulozes un plaušu slimību centra mediķiem

01.04.2020

Lai atbalstītu mediķus, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija (SIFFA) aprīlī nodrošinās siltas vakariņas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Tuberkulozes un plaušu slimību centrs medicīnas personālam.

Lasīt vairāk

Rīgas Austrumu slimnīcas mediķi mācībās izspēlē palīdzības sniegšanu ar Covid-19 inficētam pacientam

21.03.2020

Piektdien, 20. martā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās palīdzības uzņemšanas klīnikā notika mācības, kuru mērķis bija pārbaudīt mediķu iemaņas rīcībai, uzņemot pacientu ar aizdomām par virusinfekciju.

Lasīt vairāk

Air Baltic Corporation Austrumu slimnīcai dāvina 5040 FFP2 sejas maskas (respiratorus)

21.03.2020

Rīgas Austrumu slimnīcas mediķi šodien no AS "Air Baltic corporation" saņēma dāvinājumu - 5040 sejas maskas FFP2, kas ir atbilstošas tādam drošības līmenim, lai varētu strādāt ar Covid-19 pacientiem. Dāvinājumu pieņēma slimnīcas valdes loceklis Kaspars Plūme.

Lasīt vairāk

Rīgas Austrumu slimnīcā būtiski ierobežos ambulatoro pakalpojumu sniegšanu

19.03.2020

Lai ierobežotu Covid-19 slimības izplatību Latvijā un pastiprinātu drošības pasākumus, cenšoties pasargāt mediķus, pacientus, viņu tuviniekus, kā arī slimnīcas stacionāru apmeklētājus un stacionāros strādājošo uzņēmumu darbiniekus, kas sniedz dažādus pakalpojumus, no šī gada 20. marta Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tiks ierobežoti sekojoši ambulatorie pakalpojumi:

Lapas