Slimnīcas aktualitātes

Austrumu slimnīcas darbinieku komanda atsevišķās disciplīnās iegūst godalgotu atzinību

05.08.2019

Nedēļas nogalē Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas darbinieku komanda piedalījās ikgadējās Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku sporta spēlēs. Mūsu komanda „Austrumpols” godam pārstāvēja slimnīcu visās disciplīnās, iegūstot godalgotas vietas.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīca operatīvi reaģē uz drošības apdraudējumu

31.07.2019

Austrumu slimnīcā nonākuši 22 Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) pacienti. Pēc tam, kad PSKUS saņēma drošības draudus, Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis nekavējoties sasauca Operatīvās krīzes vadības grupu, kas apzināja, cik pacientus un kurās Austrumu slimnīcas klīnikās un nodaļās nepieciešamības gadījumā varētu izvietot. Tāpat tika lemts par konkrētu un saskaņotu rīcību – kā pacienti tiks pārvesti uz Austrumu slimnīcu.

Lasīt vairāk

Rīgas Austrumu slimnīca veicina un uzlabo atsevišķu medicīnisko pakalpojumu pieejamību un būtiski samazina zaudējumus

31.07.2019

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā palielināta ambulatoro un rehabilitācijas pakalpojumu pieejamība. Tāpat arī šī gada pirmajos sešos mēnešos palielinājies plānveida dienas stacionārā veikto ķirurģisko operāciju skaits. Šogad Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai, salīdzinot ar pagājušā gada pusgada finanšu datiem, ir izdevies būtiski  samazināt zaudējumu apmēru – par 86 %.

Lasīt vairāk

Uzmanību! Remontdarbu laikā mainīta ieeja Latvijas Onkoloģijas centra uzņemšanai

24.07.2019

Pašlaik notiek Latvijas Onkoloģijas centra uzņemšanas telpu remonts un pacientu uzņemšana notiek pielāgotā reģistratūrā. Lai iestātos ārstēšanai stacionārā pacientiem jāizmanto Latvijas Onkoloģijas centra galvenā ieeja un tālāk jāseko norādēm.

Lapas