Slimnīcas aktualitātes

Austrumu slimnīcā izveidots Psihoemocionālā atbalsta centrs pacientiem

15.11.2019

Lai sniegtu mērķtiecīgu psihoemocionālu atbalstu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tūlīt pēc diagnozes uzzināšanas, kā arī ārstēšanas procesa laikā, Latvijas Onkoloģijas centra telpās darbu sācis Psihoemocionālā atbalsta centrs. Pacientiem šeit tiks sniegts psihoemocionāls atbalsts  krīzes situācijās, paredzot individuālās psihoterapeitu, psihologu konsultācijas, kā arī četru veidu mākslas terapijas nodarbības.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīcas mediķi veic divas sarežģītas uroloģiskas operācijas

11.11.2019

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā sadarbībā ar Viļņas Universitātes slimnīcas uroloģi doc. med. Aušru Černiauskieni un RAKUS urologu dr. Ivaru Kukuli tika veiktas divas augstas sarežģītības operācijas pacientēm ar komplicētu urīna nesaturēšanu, pēc iepriekš veiktas nesekmīgas urīna nesaturēšanas TOT slinga implantācijas*.

Lasīt vairāk

Rīgas Austrumu slimnīcā prezentēts ceļvedis pacientiem "Kas ir priekšdziedzera vēzis? Ļaujiet mums to paskaidrot!"

07.11.2019

6. novembrī, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā notika vīriešu veselībai veltīts pasākums “21.Gadsimta vīrietis un onkoloģija”.

Lasīt vairāk

Šodien Rīgas Austrumu slimnīcā notiks vīriešu veselībai veltīts pasākums “21.Gadsimta vīrietis un onkoloģija”.

06.11.2019

Šodien, 6. novembrī, notiks vīriešu veselībai veltīts pasākums “21.Gadsimta vīrietis un onkoloģija”. Šis pasākums būs veltīts vīriem, kuriem ir priekšdziedzera vēzis, sniedzot skaidru informāciju par slimību, ārstēšanu, rehabilitāciju un dzīvesveidu.

Lapas