Slimnīcas aktualitātes

Rīgas Austrumu slimnīcā pacientēm piedāvā iespēju veikt kvalitatīvu un kompleksu krūts vēža diagnostiku

21.02.2020

Lai nodrošinātu krūts audzēja diagnostikas iespējas un veicinātu agrīnu onkoloģisko saslimšanu atklāšanu, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ir uzstādītas divas jaunas diagnostisko izmeklējumu iekārtas. Šodien, 21.februārī, bija iespēja klātienē apskatīt mamogrāfijas un stereotaktiskās biopsijas izmeklējumu iekārtu, kā arī uzskatāmi pārliecināties par to darbību, iegūtajiem attēliem un to kvalitāti.

Lasīt vairāk

Valsts Apdegumu centrā ievieš jaunu apdegumu ārstēšanas metodi

20.02.2020

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Biķernieki Valsts Apdegumu centra jaunais ārsts, ķirurgs Vjačeslavs Simonovs kopā ar pieredzējušu mediķu komandu pērnā gada nogalē veica pirmo operāciju, izmēģinot jaunu apdegumu ārstniecības metodi. Tagad arī Latvijā, tāpat kā vadošajās Eiropas klīnikās, pacientus, kas guvuši plašus un dziļus ķermeņa apdegumus, ārstēs efektīvāk un palīdzēs ātrāk izveseļoties.

Ēnu diena 2020 Rīgas Austrumu slimnīcā

12.02.2020

Šodien, 12. februārī, Ēnu Dienā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ieradās vairāk kā 80 skolēni, lai uz vairākām stundām kļūtu par ārstu un citu mediķu ēnām. Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā skolēni ēnoja ķirurgus, neirologus, fizioterapeitus, rehabilitologus, medicīnas fiziķus, ārstus toksikologus, medicīnas māsas, anesteziologus – reanimatologus un radiologus, un varēja gūt priekšstatu par mediķu darba ikdienu un dažādiem izmeklējumiem.

Lasīt vairāk

Onkoloģiskajiem pacientiem Rīgas Austrumu slimnīcā sniedz psihoemocionālu atbalstu

04.02.2020

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā jaunizveidotajā Psihoemocionālā atbalsta centrā onkoloģiskie pacienti un viņu tuvinieki aktīvi meklē psiholoģisku palīdzību un atbalstu, vēršoties pie dažādu jomu speciālistiem – psihologiem, psihoterapeitiem, fizisko aktivitāšu speciālistiem, mākslu terapeitiem un citiem profesionāļiem.

Lapas