Slimnīcas aktualitātes

Pirmoreiz Latvijā pacientam veic trahejas rekonstrukciju

08.01.2020

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļā, kur strādā Baltijā vadošie mikroķirurģijas speciālisti, pagājušā gada novembrī tika veikta unikāla operācija – trahejas augšējās daļas rekonstrukcija. Šāda veida operācija pacientam deva iespēju atkal elpot bez palīgierīču palīdzības un uzlaboja runas un saziņas spējas ar apkārtējiem cilvēkiem.

Vecgada vakarā četri cilvēki gūst nopietnus savainojumus ar pirotehniku

02.01.2020

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā gadu mijā ir nonākuši kopskaitā 4 pacienti, kas guvuši nopietnas traumas, savainojoties ar pirotehniku.

Rīgas Austrumu slimnīcā Ziemassvētku brīvdienas aizvadītas salīdzinoši mierīgi

27.12.2019

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti aizvadītajās Ziemassvētku brīvdienās snieguši palīdzību 551 cilvēkam. Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika strādāja ierastā režīmā. Visiem pacientiem tika sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valde sveic svētkos!

27.12.2019

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valde novēl gaišus, miera un labestības piepildītus Ziemassvētkus un jauniem sasniegumiem bagātu 2020. gadu!

Lapas