Slimnīcas aktualitātes

Rīgas Austrumu slimnīcas ķirurga dr. med. Kristapa Atstupena zinātniskā publikācija par laparoskopiskas ultrasonogrāfijas pielietošanu

18.09.2020

Recenzētajā Lietuvas Veselības zinātņu universitātes zinātniskajā žurnālā “Medicina” ir publicēta Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas ķirurga dr. med. Kristapa Atstupena zinātniskā publikācija par laparoskopiskas ultrasonogrāfijas pielietošanu laparoskopiskas holecistektomijas laikā pacientiem ar aizdomām par holedoholitiāzi jeb žultsakmeņiem žultsvados.

Lasīt vairāk

Atzīmējot Rīgas Austrumu slimnīcas Insulta vienības jubileju, neirologi atgādina – “Laiks=Smadzenes”

16.09.2020

Atzīmējot Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Insulta vienības 20 gadu jubileju, slimnīcas pieredzējušie neirologi profesora Gunta Kareļa vadībā, sadarbībā ar pacientu biedrību “ParSirdi.lv” un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta kolēģiem, ir sagatavojuši informatīvi izglītojošu videoklipu “Laiks=Smadzenes”, kurā stāsta par insulta ārstēšanas procesu un atgādina to, cik svarīgi ir pamanīt pirmās insulta pazīmes un nekavējoties nogādāt cilvēku ārstniecības iestādē, kur ir tuvākā insulta vienība.

Lasīt vairāk

Piesaista starptautiski zināmus ekspertus - turpmākai slimnīcas infrastruktūras attīstībai

15.09.2020

Lai vispusīgi izvērtētu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas infrastruktūras tehniskos, ekonomiskos, kā arī cilvēkresursu aspektus un noteiktu efektīvāko risinājumu turpmākai slimnīcas infrastruktūras attīstībai Hipokrāta ielā, slimnīcas valde lūdza starptautisko ekspertu redzējumu – par tehniski un ekonomiski izdevīgākajiem infrastruktūras risinājumiem, kā arī to iespējamiem finanšu piesaistes avotiem.

Lasīt vairāk

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā „Latvijas Infektoloģijas centrs” jau ir pieejamas  vakcīnas pret sezonālo gripu

11.09.2020

Gripa Latvijā izplatās rudens un ziemas periodā, tādēļ šobrīd ir labākais laiks veikt vakcināciju, neatliekot to uz brīdi, kad gripa jau būs sākusi izplatīties. Imunitāte pret gripu izveidosies aptuveni 7 dienu laikā pēc vakcīnas saņemšanas.

Lapas