Slimnīcas aktualitātes

JAUNUMS - REHABILITĀCIJA DIENNAKTS STACIONĀRĀ RĪGĀ!

19.06.2019

Stacionārā «Biķernieki» darbu ir sācis diennakts stacionārs pacientiem ar funkcionēšanas traucējumiem dažādu saslimšanu vai traumu rezultātā.

Ekumeniskā dievkalpojumā iesvētīs Gaiļezera jauno kapelu

10.06.2019

Otrdien, 11.jūnijā plkst. 13:00 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā „Gaiļezers” notiks ilgi gaidīts notikums -  jaunās kapelas iesvētīšana. Iesvētes pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās katoļu bīskaps Andris Kravalis,pareizticīgo bīskaps Jānis, luterāņu bīskaps Einārs Alpe un baptistu bīskaps Kaspars Šterns.

Uzsāktās pārmaiņas Rīgas Austrumu slimnīcā dod pirmos rezultātus

03.06.2019

Šā gada pirmajā ceturksnī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcai, salīdzinot ar iepriekšēja gada 1. ceturksni ir izdevies par 67% samazināt zaudējumu apmēru.

2018. gada pirmo ceturksni slimnīca noslēdza ar vairāk nekā 2 miljoniem eiro lieliem zaudējumiem, bet šā gada pirmajā ceturksnī tos ir izdevies samazināt līdz 682 tūkstošiem eiro. Slimnīcas valde kopā ar kolektīvu pašlaik rūpīgi strādā pie tā, lai šo tendenci saglabātu. Finanšu rādītāji regulāri tiek analizēti kopā ar struktūrvienību vadītājiem.

Rīgas Austrumu slimnīcā veiksmīgi aizvadīta multiplai sklerozei veltīta diena

30.05.2019

29.maijā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā norisinājās multiplajai sklerozei veltīta diena. Tās laikā bija iespēja tikties ar slimnīcas speciālistiem un piedalīties izglītojošās lekcijās. Paralēli bija iespēja veikt dažādus izmeklējumus, pārbaudīt redzi, muskuļu spēku, veiktu dažādus atmiņas un kustību funkcijas testus.

Lapas