Slimnīcas aktualitātes

Austrumu slimnīca aicina pacientus vienoties par parāda atmaksu

14.10.2019

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (Austrumu slimnīca) šī gada jūlijā atkārtoti uzsāka informēt parādniekus arī par ambulatorajiem ārstniecības pakalpojumu parādiem, sūtot atgādinājuma īsziņas (par uzkrātajiem  parādiem no 2011. gada). Rezultātā Austrumu slimnīcai ir izdevies atgūt parāda summu EUR 25 702 apmērā.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīcā remontē HIV/AIDS pacientu nodaļu

10.10.2019

Lai HIV/AIDS pacientiem uzlabotu ārstēšanās vides apstākļus, kā arī aprūpes kvalitāti, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīcas) Latvijas Infektoloģijas centrā (LIC) ir uzsākti otrās (2.) HIV/AIDS pacientu nodaļas remontdarbi. Austrumu slimnīcas valde šim mērķim piešķīra kopsummā 51 705 (ieskaitot PVN) eiro finansējumu, kas ir slimnīcas investīcija no pašu ieņēmumiem/līdzekļiem.

Austrumu slimnīcā šajā mācību gadā studijas uzsāk 12 radioloģijas rezidenti

08.10.2019

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (Austrumu slimnīcā) izvietotajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studiju centrā notika radioloģijas rezidentu, kā arī dažādu radioloģijas specializāciju pasniedzēju sanāksme, kurā Austrumu slimnīcas diagnostiskās radioloģijas galvenā speciāliste profesore Gaida Krūmiņa informēja par aktualitātēm, uzsākot (un arī turpinot) jauno mācību gada posmu.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīcā veiksmīgi noslēgusies konference par saslimstības tendencēm ar taukaino aknu hepatozi

04.10.2019

Lai aktualizētu jautājumu par vienu no mūsdienu cilvēku dzīvesveida un neveselīgo ieradumu slimību risku – taukainās aknu hepatozes pieauguma tendencēm, diskutētu un dalītos pieredzē profesionāļu vidū, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā šī gada 3. oktobrī notika zinātniski praktiskā konference – „21. GADSIMTA DZĪVESVEIDA BIEDS – TAUKAINĀ HEPATOZE”.

Lapas