Slimnīcas aktualitātes

Austrumu slimnīcā ikviens var paust viedokli un sniegt priekšlikumus par stacionāros notiekošajiem remontdarbiem

10.09.2019

Vairākās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas klīnikās, stacionāros un nodaļās turpinās remontdarbi. Pacientu, mediķu, apmeklētāju viedokļu uzklausīšanai ir ieviests e-pasts: saimnieciba@aslimnica.lv, kur ikviens var rakstiski sniegt racionālus priekšlikumus, novērojumus vai arī sūdzības par remontdarbu norises gaitu. Minētā informācija tiks apkopota un izvērtēta. Būvniecības projektu vadītāji organizē būvniecības un remontdarbu norisi tā, lai pārvietošanās būtu droša.

Jaunizveidotā Eiropas Vēža misijas padomē darbojas profesors Mārcis Leja

03.09.2019

Šodien, 3. septembrī, Briselē uz savu pirmo sanāksmi pulcējās Eiropas Vēža misijas padomes (Mission Board for Cancer) locekļi. Eiropas Vēža misijas padome ir izveidota ar mērķi ieviest un izmantot zinātnes atklājumus  praksē, kā arī skaidrot tos plašākai sabiedrībai. Padomi vada 2008. gada Nobela prēmijas laureāts fizioloģijā un medicīnā Harald zur Hausen, kuram dzimtas saknes meklējamas Rīgā.

Lasīt vairāk

Pacientu interesēs Austrumu slimnīcā ieviestas izmaiņas neatliekamās pacientu plūsmas uzņemšanas kārtībā

02.09.2019

No 1. septembra visus pacientus ar aizdomām par infekciju slimībām nogādā stacionāra Gaiļezers Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā. Šiem pacientiem tiek nodrošināta visu veidu neatliekamā palīdzība un diagnostika. Šāds lēmums tika pieņemts, lai turpmāk Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā visu diennakti nodrošinātu augsta līmeņa speciālistu konsultācijas un diagnostiku visiem pacientiem ar dažādām diagnozēm akūtās situācijās.

Lasīt vairāk

No 1. septembra Latvijas Infektoloģijas centra uzņemšanas nodaļā pacientus konsultēs – no plkst. 8.00 līdz 20.00. (gan darba dienās, gan brīvdienās)

31.08.2019

Vēršam uzmanību, ka no rītdienas, 1. septembra Latvijas Infektoloģijas centra uzņemšanas nodaļā pacientus konsultēs – no plkst. 8.00 līdz 19.00. (gan darba dienās, gan brīvdienās).

Lapas