Slimnīcas aktualitātes

Latvijas Onkoloģijas centrā nogādāts pirmais no trim jaunākās paaudzes lineārajiem paātrinātājiem

17.09.2018

Sestdienas rītā pie Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas tika sagaidīta kravas automašīna ar jaunākās paaudzes lineāro paātrinātāju. 2 miljonus eiro vērtā un 5 tonnas smagā krava tika piegādāta no Amerikas. Šī ir pirmā no trim jaunajām iekārtām, kuras tuvākajā laikā tiks uzstādītas Latvijas Onkoloģijas centrā.

Lasīt vairāk

Zāles pļāvēju norauti pirksti, krūmgrieža amputēta kāja – joprojām gūst smagas traumas darbā ar dārza tehniku

11.09.2018

Turpinoties vasarīgajam laikam, ko cilvēki aktīvi izmanto, strādājot dārzā un veicot remonta darbus, strauju darba apjoma pieaugumu ir piedzīvojuši Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mikroķirurgi. Vienas dežūras laikā ķirurģiskā palīdzība pēc dažādām ekstremitāšu traumām ir bijusi nepieciešama 11 pacientiem ierasto trīs četru operāciju vietā.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīcā notiks bezmaksas vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā

07.09.2018

Atzīmējot Pasaules fizioterapijas dienu, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Rehabilitācijas klīnika no 17. līdz 24. septembrim aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām kopā ar fizioterapeitu.

Lasīt vairāk

Par neapmaksātu rēķinu sūtīs atgādinājuma īsziņu

06.09.2018

Lai nāktu pretim saviem pacientiem, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca turpmāk visiem, kuri nebūs raduši iespēju savlaicīgi norēķināties par slimnīcā saņemtajiem pakalpojumiem, nosūtīs atgādinājuma īsziņu.

Lapas