Slimnīcas aktualitātes

Aicina pievienoties brīvprātīgo kustībai, kuri palīdz ar vēzi slimiem pacientiem Latvijas Onkoloģojas centrā!

08.04.2019

Jau trešo gadu uz Latvijas Onkoloģijas centru pie pacientiem dodas brīvprātīgie no biedrības "Svētās Ģimenes Māja". Brīvprātīgie ir blakus smagajā atveseļošanās posmā, lai uzklausītu, mierinātu, palasītu grāmatu, izvestu pastaigā. Biedrības "Svētās Ģimenes Mājas" brīvprātīgo saimē šobrīd ir 80 voluntieri, bet pacientu slimnīcā kļūst vairāk, un cilvēku,  kuri varētu atbalstīt, aizvien vēl pietrūkst. Tāpēc Biedrība uzsāk pēc skaita jau ceturtās grupas brīvprātīgo apmācības.

Veiksmīgi aizvadītas CTO jeb Hronisku totālu oklūziju dienas

08.04.2019

Jau 10. reizi Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ar pasaules vadošo speciālistu piedalīšanos notika CTO jeb Hronisko totālo oklūziju dienas.

Veselības ministre darba vizītē apmeklē Rīgas Austrumu slimnīcu

05.04.2019

Vakar, 4. aprīlī, veselības ministre Ilze Viņķele darba vizītē apmeklēja Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu. Vizītes laikā ministre tikās ar slimnīcas vadību, apmeklēja stacionāra “Gaiļezers” Operāciju bloku, apskatīja slimnīcas daļu, kuru drīzumā paredzēts renovēt, kā arī tikās ar jaunajiem ārstiem.

Lasīt vairāk

Četras dienas Rīgā ar lekcijām viesojas pasaules slavenais profesors Laslo Tabārs

20.03.2019

Šonedēļ Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā pulcējas 150 radiologi no visām Baltijas valstīm, lai piedalītos pasaulē slavenā profesora Laslo Tabāra (Laszlo Tabar) lekcijās par multimodālu pieeju krūts slimību diagnostikā. Šī pasākuma galvenais mērķis ir paaugstināt krūts skrīninga procesā iesaistīto speciālistu kvalifikāciju - radiologiem, radiologu asistentiem, ķirurgiem, patologiem, onkologiem, ginekologiem un arī administratoriem.

Lapas