Slimnīcas aktualitātes

Aizvadītajā nedēļā Austrumu slimnīcā nonācis daudz satiksmes negadījumos cietušo

16.01.2017

Pagājušajā nedēļā no 9. līdz 15. janvārim Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā bija vērojams liels pacientu pieplūdums – kopumā palīdzība tika sniegta 1230 pacientiem. Aizvadītajā nedēļā medijos plaši tika atspoguļotas vairākas smagas autoavārijas, un liela daļa cietušo pašlaik ārstējas Austrumu slimnīcā.

Rīgā notiks Baltijas reģiona vēža kontroles politikas konference

12.01.2017

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca sadarbībā ar Veselības ministriju, Latvijas Universitāti (LU) un LU Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūtu organizē Baltijas reģiona vēža kontroles politikas konferenci, kas notiks EK Otrās Veselības programmas Vienotās rīcības projekta CanCon  (http://www.cancercontrol.eu/) ietvaros LU Mazajā aulā, 2017.gada 19.janvārī.

Austrumu slimnīcā veiktas unikālas operācijas pacientiem ar retu sindromu

10.01.2017

Aizvadītā gada nogalē Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā veiktas trīs operācijas pacientiem ar retu iedzimtu patoloģiju – Meja Tērnera sindromu, kas izpaužas kā bīstama sašaurinājuma veidošanās kreisajā iegurņa vēnā, kura dēļ tā ar laiku var nosprostoties, izraisot asins atteces traucējumus kājā. Šīs operācijas Baltijas valstīs ir unikālas, jo, tās veicot, izmantots speciāls, anatomiski pielāgots stents vēnas sašaurinājuma novēršanai.

Aizvadītajā nedēļā Austrumu slimnīcā uzņemts daudz pacientu kritiskā stāvoklī

09.01.2017

Pagājušajā nedēļā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā palīdzību saņēmuši 1164 pacienti, no kuriem aptuveni trešdaļa bijusi kritiskā stāvoklī, kas apdraud dzīvību.

Lapas