Slimnīcas aktualitātes

Latvijas simtgades pirmajā daba dienā svinīgā pasākumā godinās slimnīcas mediķus

19.11.2018

Latvijas simtgades pirmajā daba dienā, 20.novembrī, pulksten 11.00 Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā norisināsies svinīgs pasākums, kurā par nopelniem Latvijas medicīnas labā un ieguldījumu slimnīcas attīstībā tiks godināta virkne slimnīcas darbinieku.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīcas ārsti Guntars Pupelis, Juris Tārs un Dace Rezeberga saņem Triju Zvaigžņu ordeni

17.11.2018

Šodien, 17. novembrī, Rīgas pilī norisinājās Valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kuras gaitā Valsts prezidents Raimonds Vējonis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķīra Triju Zvaigžņu ordeni trīs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem –  Guntaram Pupelim, Jurim Tāram un Dacei Rezebergai.

Seši Austrumu slimnīcas mediķi saņēmuši Veselības ministrijas apbalvojumus

17.11.2018

16. novembrī veselības ministre Anda Čakša par nozīmīgu ieguldījumu un ilggadēju darbu veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Sešus Veselības ministrijas apbalvojumus no ministres rokām saņēma Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mediķi.

Lasīt vairāk

Jauns datortomogrāfs "Latvijas Onkoloģijas centrā" atvieglos audzēju diagnostiku

16.11.2018

Šodien, 16. novembrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāram "Latvijas Onkoloģijas centrs" piegādāta jaunākās paaudzes 128 slāņu datortomogrāfijas iekārta, kas uzlabos onkoloģisko slimību diagnostikas iespējas.

Lapas