Slimnīcas aktualitātes

Iedzīvotājiem pieejams ērts rīks medicīnas pakalpojumu rindu garumu noskaidrošanai

16.07.2018

11. jūlijā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tika rīkota preses konference, lai informētu mediju pārstāvjus par vietnē www.rindapiearsta.lv izveidoto medicīnas pakalpojumu meklētāju.

Lasīt vairāk

Rīgas Austrumu slimnīcas vadība darba vizītē apmeklē Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu

06.07.2018

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valde šodien, 6. jūlijā, devās darba vizītē uz Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi, kas skar slimnīcas ārstniecības un administratīvā darba organizāciju, kā arī finanšu vadību.

Lasīt vairāk

Austrumu slimnīcā dots starts pretvēža kampaņai-velomaratonam "Ride 4 Women"

04.07.2018

Šodien, 4. jūlijā, no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas startēja pretvēža kampaņas-velomaratona "Ride 4 Women" dalībnieki, kuri ar divriteņiem mēros ceļu līdz Vīnei, pa ceļam piestājot vairākās valstīs, lai veicinātu sabiedrības informētību par profilakses iespējām pret dzemdes kakla vēzi.

Lasīt vairāk

Iedzimts un nenovēršams? Seši mīti par dzemdes kakla vēzi

04.07.2018

Pēc saslimstības ar dzemdes kakla vēzi Latvija ierindojas astotajā vietā, bet pēc mirstības no šīs slimības – piektajā vietā starp Eiropas valstīm. Bēdīgā statistika ir apliecinājums Latvijas iedzīvotāju zināšanu trūkumam par dzemdes kakla vēzi, jo, atšķirībā no citām onkoloģiskām slimībām, dzemdes kakla vēža veidošanos ir iespējams novērst, izmantojot profilakses pasākumus. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ginekoloģe, medicīnas zinātņu doktore Jana Žodžika atspēko populārākos mītus par dzemdes kakla vēzi.

Lapas